Zamknij

Te znaki zodiaku lubią zakazane romanse. Mogą odbić ci partnera

19.02.2021 13:38
Shutterstock
fot. Shutterstock

Osoby spod tych znaków zodiaku często interesują się osobami, które są już w związku. Lepiej na nie uważać.

Te znaki zodiaku są niebezpieczne - miłosne trójkąty to ich specjalność. Uwielbiają flirtować i kusić. Mogą rozbijać związki, doprowadzać do kłótni partnerów albo prowokować zdradę.

Zobacz także: Te znaki zodiaku boją się bliskości. Mogą zniknąć bez wyjaśnienia

Te znaki zodiaku rozbijają związki

Osoby spod tych znaków zodiaku uwielbiają zakazane romanse i mogą dążyć do tego, by odbić komuś partnera:

Bliźnięta

Normalne związki są dla zodiakalnych Bliźniąt zbyt nudne. Same nie mają ochoty się angażować, więc rola na drugim planie bardzo im odpowiada. Dreszczyk emocji sprawia im przyjemność. W ogóle nie przejmują się tym, że mogą kogoś zranić.

Strzelec

Dla wielu Strzelców miłość to tylko zabawa. Według nich warto korzystać z życia i nie przejmować się zasadami. Uważają, że jeśli dwie osoby chcą się do siebie zbliżyć, powinny dać się ponieść emocjom i na chwilę zapomnieć o tym, jak wygląda ich codzienne życie.

Byk

Zodiakalne Byki po rozstaniu nie zapominają o swoim byłym partnerze. W ich przekonaniu żaden związek nigdy tak naprawdę się nie kończy. Jeśli zobaczą, że ich druga połówka próbuje stworzyć relację z kimś innym, nie będą chciały się na to zgodzić. Będą nakłaniać ją do zdrady.

Rak

Raki często zakochują się nieszczęśliwie. Najchętniej wybierają sobie taki obiekt westchnień, który jest dla nich nie do zdobycia. Wyznają tej osobie swoją miłość i informują o swoich cierpieniach. Zapewniają, że na nic nie liczą i doskonale rozumieją sytuację. Mimo to w rzeczywistości starają się kogoś skusić do tego, by zakończył swój związek i dostrzegł w nich swoją bratnią duszę.

Zobacz także: Te znaki zodiaku nigdy nie wyznają miłości jako pierwsze. Boją się powiedzieć "kocham cię"

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?