Zamknij

Te znaki zodiaku latem najszybciej się męczą. Mogą mieć problemy ze zdrowiem

30.06.2022 14:46
Upał
fot. Shutterstock

Osoby spod tych znaków zodiaku w lipcu i w sierpniu odczuwają silny spadek energii. Muszą bardzo często odpoczywać.

Właściciele tych znaków zodiaku przez całe lato są senni i nie mają na nic ochoty. Trudno wyciągnąć ich z domu, bo nie są w stanie zbyt długo wytrzymać na zewnątrz.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najbardziej niecierpliwe w miłości. Wywierają presję na innych

Te znaki zodiaku latem najszybciej się męczą

To, w jaki sposób odczuwamy pogodową aurę, jest zależne od naszego znaku zodiaku. Kobiety i mężczyźni, którzy posiadają znak należący do żywiołu Ognia, latem czują się wspaniale. Upały zupełnie im nie przeszkadzają, a w nocy najlepiej im się śpi. Zimą tracą jednak siłę do życia. W odwrotnej sytuacji znajdują się znaki żywiołu Powietrza. Mają ogromny problem z utrzymaniem organizmu w dobrym stanie, gdy nastaje lato.

Te znaki zodiaku latem mogą mieć problemy ze zdrowiem

Przedstawiciele tych znaków zodiaku latem nie czują się najlepiej:

Waga

Zodiakalna Waga najsilniej odczuwa brak chłodnego, świeżego powietrza. Latem jej oddech staje się płytszy, co prowadzi do wielu trudności. Jest przez to bardziej zestresowana, ma nieregularny puls, a na dodatek męczy ją katar albo kaszel. Aby poczuć się lepiej, powinna wieczorami spacerować na łonie natury.

Bliźniak

Bliźniak latem cierpi na skoki ciśnienia, które wprawiają go na zmianę w senność albo przesadne pobudzenie. Prowadzi to do trudności z zasypianiem, a ta z kolei skutkuje chronicznym zmęczeniem i podenerwowaniem. Osoba o tym znaku zodiaku powinna suplementować magnez.

Wodnik

Jego problemem jest to, że latem nigdy nie jest wystarczająco nawodniony. Skutkuje to bólami głowy i innymi niewygodnymi objawami. W diecie Wodnika latem powinno znajdować się jak najwięcej warzyw i owoców. Dzięki temu uniknie problemów.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?