Zamknij

Te znaki zodiaku czeka teraz przełom w ich życiu miłosnym. Wszystko za sprawą pełni Księżyca

21.07.2021 12:24
Zakochani
fot. Shutterstock

Pełnia Księżyca w Wodniku wypada 24 lipca 2021 roku. Sprawdź, czego możesz się wtedy spodziewać.

Horoskop miłosny na nadchodzącą pełnię Księżyca zapowiada spore zmiany w życiu niektórych znaków zodiaku. Zobacz, kto ma szansę się teraz zakochać.

Zobacz także: Jak uwodzą znaki zodiaku? Sprawdź, czy mu się podobasz

Horoskop miłosny na pełnię Księżyca 24 lipca 2021 roku

Pełnia Księżyca w Wodniku 24 lipca 2021 roku przyniesie przełomowe zdarzenia w życiu uczuciowym trzech znaków zodiaku - Wodnika, Ryb i Barana. Za sprawą Neptuna i Marsa będą miały możliwość stworzenia nowego związku. Przekonaj się, co się wtedy wydarzy.

Te znaki zodiaku czeka teraz przełom w ich życiu miłosnym

Osoby spod tych znaków zodiaku są uważane za najbardziej niecierpliwe w uczuciach:

Wodnik

Wodnik usłyszy wyznanie, które go zaskoczy. Niedługo się okaże, że jest dla kogoś o wiele ważniejszy, niż mogło się do tej pory wydawać. Pojawi się szansa na nawiązanie bliskiej, trwałej relacji. 

Ryby

Neptun sprawił, że zodiakalne Ryby stały się teraz obiektem powszechnego podziwu. Inne znaki mogłyby nawet powiedzieć, że osoby urodzone w marcu działają na nie hipnotyzująco. Za sprawą tego czaru Ryby zyskają nowego adoratora.

Baran

Większość Baranów pod wpływem Marsa w Lwie zdążyła już tego lata poznać kogoś, z kim mogłyby nawiązać gorący romans. Pełnia Księżyca sprawi, że nareszcie uda im się umówić z tą osobą na spotkanie. Jeśli zaproponują jej wtedy związek, powie "tak".

Zobacz także: Mężczyzna Baran - co najbardziej lubi w kobietach? Sprawdź, jakiej partnerki szuka