Zamknij

Te znaki zodiaku czeka teraz nagłe i bolesne rozstanie. Będzie jak grom z jasnego nieba

04.10.2022 12:41

Pełnia Księżyca w Baranie 9 października zmusi część znaków zodiaku do porzucenia złudzeń. Stracą ukochaną osobę i nigdy jej nie odzyskają.

Kobieta
fot. Shutterstock

Przedstawiciele tych znaków zodiaku na początku października mogą poczuć, że zawalił im się świat. Zostaną porzucone przez partnera albo same będą zmuszone, by zakończyć relację.

Zobacz także: Pary spod tych znaków zodiaku rozstają się bez słowa. Nie składają sobie żadnych wyjaśnień

Horoskop miłosny na październik 2022 roku

Po zakończeniu retrogradacji Merkurego przez cały nadchodzący tydzień będziemy obserwować nagłe zwroty akcji w miłosnych relacjach. Sprawy, które dotąd stały w miejscu, doczekają się teraz rozwiązania. Nie wszyscy jednak będą mogli liczyć na szczęśliwe zakończenie - część znaków zodiaku straci więź z partnerem i prawdopodobnie już jej nigdy nie odzyska.

Te znaki zodiaku czeka teraz nagłe rozstanie. Będzie jak grom z jasnego nieba

Właściciele tych znaków zodiaku przeżyją w tym tygodniu bolesne chwile:

Waga

Zodiakalne Wagi nie będą mogły sobie dłużej tłumaczyć, że ukochana osoba je ignoruje, bo jest zajęta pracą. Teraz przekonają się o tym, że w rzeczywistości po prostu spotyka się z kimś innym. Będą musiały sobie uświadomić, jak wiele razy były w ostatnim czasie okłamywane. Nie usłyszą jednak słowa "przepraszam".

Baran

Barany w niedzielę poczują nieodpartą pokusę, by przycisnąć partnera do muru i zadać mu wszystkie niewygodne pytania, jakie tylko przyjdą im do głowy. Usłyszą szczerą odpowiedź, ale nie będą z niej zadowolone. Okaże się bowiem, że ich pragnienia nigdy nie zostaną spełnione w tej miłosnej relacji. Druga strona uparcie odmawia czegoś, na czym najbardziej im zależy.

Lew

Lwy dojdą do wniosku, że od dłuższego czasu pozostają bez pary, bo ich serce cały czas bije dla konkretnej osoby. To ktoś, kto w tym roku bardzo je zranił. Teraz nareszcie zrozumieją, że podtrzymywanie kontaktu z eks nie prowadzi do niczego dobrego. Poczują się zmuszone, by zerwać tę znajomość. Dzięki temu stworzą miejsce na nową relację.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku chcą żyć spontanicznie. Nie składają partnerce obietnic na przyszłość

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?