Zamknij

Te znaki zodiaku czeka awantura z bliską osobą. Powinny uważać na słowa

18.05.2022 13:27
Zakochani
fot. Shutterstock

Horoskop miłosny na maj 2022 roku wskazuje, że część znaków zodiaku może mieć teraz problemy z zapanowaniem nad słowami. Może to doprowadzić do rozstania z bliską osobą.

Właściciele tych znaków zodiaku nie będą w tym tygodniu zadowoleni z przebiegu dyskusji prowadzonych z partnerem. W rozmowie pojawi się wiele nieporozumień i przykrych emocji.

Zobacz także: Mężowie spod tych znaków zodiaku to zazdrośnicy. Pilnują żony na każdym kroku

Horoskop miłosny na maj 2022 roku

Retrogradacja Merkurego to nienajlepszy czas na wyrażanie gniewu. Nasze wypowiedzi są wtedy bowiem ostrzejsze, niż mogłoby się wydawać. Nie jesteśmy w stanie zapanować nad tym, co mówimy i w konsekwencji ranimy swoich bliskich. W trakcie trwania tego zjawiska astrologicznego o wiele łatwiej jest też sprowokować kogoś do emocjonalnej reakcji i wywołać awanturę. Warto ważyć słowa, by nie doprowadzać do takich sytuacji.

Te znaki zodiaku czeka awantura z bliską osobą. Powinny uważać na słowa

Przedstawiciele tych znaków zodiaku mogą teraz pokłócić się z kimś, na kim im zależy:

Ryby

W życiu zodiakalnych Ryb wydarzy się coś, co przypomni im trudne doświadczenie z przeszłości. Wywoła to silne emocje. Chociaż żadna z nich nie będzie dotyczyła obecnej sytuacji, mogą stać się powodem kłótni. Aby jej uniknąć, wystarczy porozmawiać z przyjacielem i poprosić go o wsparcie.

Panna

Panna zacznie mieć w tym tygodniu szczerze dosyć tego, że bliscy zrzucili na nią swoje obowiązki. Nie będzie chciała dłużej pracować tylko po to, by czuli się zadowoleni. Zbuntuje się i porzuci wszystko, co zaczęła. Jej gniew będzie uzasadniony, jednak w trakcie wygłaszania swoich pretensji może niechcący powiedzieć bliskiej osobie o kilka słów za dużo. Oskarży ją o coś, choć wcale tak o niej nie myśli. Bardzo trudno będzie to wyjaśnić.

Strzelec

Strzelec poczuje, że relacja z kimś przestała dawać mu szczęście. Serce zacznie wyrywać się do kogoś innego, więc trzeba będzie podjąć decyzję o rozstaniu. W tym tygodniu trudno jednak będzie przeprowadzić spokojną rozmowę na ten temat. Nawet jeśli intencje Strzelca będą jak najlepsze, druga osoba pod koniec rozmowy zacznie płakać.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?