Zamknij

Te znaki zodiaku boją się okazywać uczucia. Sprawdź, czy twój partner do nich należy

16.11.2020
Aktualizacja: 16.11.2020 11:15

Te znaki zodiaku mają wielki problem z mówieniem o swoich emocjach. Zanim wyznają komuś swoje uczucia, mija bardzo wiele czasu. Przekonaj się, dlaczego!

Nieśmiała para
fot. Shutterstock

Są znaki zodiaku, które otwarcie wyrażają swoje emocje i nie są w stanie ich ukrywać. Bliźnięta, Skorpion czy Lew nie mają w tej kwestii żadnych oporów. Inne znaki jednak tego nie potrafią... A którym sprawia to szczególną trudność? Sprawdź!

Zobacz także: Horoskop partnerski dla Lwa. Z tymi 3 znakami stworzy najbardziej udany związek

Znaki zodiaku, które boją się okazywać uczucia

"Kocham cię" - to słowa, które długo nie przejdą im przez gardło. Na takie wyznania można z nimi czekać latami! Oto znaki zodiaku, które boją się okazywać uczucia:

Byk

Nie spieszy się z miłosnymi deklaracjami, dopóki nie będzie pewien tego, co czuje. Rozmawianie o emocjach nie wychodzi mu za dobrze i woli zajmować się o wiele bardziej praktycznymi sprawami. Boi się, że jeśli zacznie mówić, co mu leży na sercu, wyrazi zupełnie nie to, co chciał... Niektóre Byki są tak przerażone na myśl o tym, że ktoś mógłby zbyt wcześnie odkryć ich przywiązanie, że specjalnie zaczynają traktować tę osobę chłodno i tak, jakby im zupełnie nie zależało.

Wodnik

Jego życiem rządzi intelekt i na samą myśl o zakochaniu dostaje gęsiej skórki. Romantyczne westchnienia, czułe słówka, piosenki o miłości... Wodnik uważa, że to wszystko jest po prostu głupie! Z najbliższą osobą woli prowadzić wielogodzinne dyskusje oparte na wymianie poglądów. Zapytany: "Do czego zmierza nasz związek?" będzie odpowiadał logicznie i rzeczowo. To, że jest zakochany, zdradzi niechcący. I lepiej wtedy udawać, że się nie słyszało...

Rak

Nieśmiałość i obawa przed odrzuceniem nie pozwalają mu zapanować nad emocjami. Jest bardzo wrażliwy, łatwo się wzrusza, silnie się przywiązuje. Większość czasu w swoim życiu spędza na myśleniu i fantazjowaniu o miłości... Jednak boi się nazywać to, co czuje. W głębi duszy jest przekonany, że nie zasługuje na to, żeby ktoś go pokochał. Z tego powodu ucieka w świat romantycznych wyobrażeń, zamiast wyjść z inicjatywą. Może być przy tym dość melancholijny.

Zobacz także: 4 znaki zodiaku, które są najodważniejsze w łóżku!

loader
loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?