Zamknij

Te znaki zodiaku będą miały w tym roku najsłabsze zdrowie. Powinny zacząć o siebie dbać

20.01.2022 09:14
Pandemia
fot. Shutterstock

Osoby spod tych znaków zodiaku w 2022 roku mogą najczęściej narzekać na zdrowie. W najbliższym czasie powinny się o siebie zatroszczyć.

Osoby spod tych znaków zodiaku w ciągu najbliższych kilku miesięcy poczują, że ostatnio trochę się zaniedbały. Jeśli nie postanowią wprowadzić do swojego życia niezbędnych zmian, mogą czekać je z tego powodu przykrości.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są najmniej czuli. Zachowują się ozięble

Te znaki zodiaku w 2022 roku będą miały najsłabsze zdrowie

Przedstawiciele tych znaków zodiaku najsilniej odczują na sobie wpływ przedłużającej się pandemii koronawirusa. Częste przebywanie w samotności, praca zdalna i brak kontaktu ze światem zewnętrznym mogą doprowadzić do trwałych zmian w ich funkcjonowaniu. Jedni odczują to jako zaburzenia w układzie nerwowym, a inni jako narastające osłabienie. Będą też i tacy, którzy w niezdrowy sposób przybiorą w tym roku na wadze.

Te znaki zodiaku w 2022 roku powinny o siebie dbać

Przedstawiciele tych znaków zodiaku mogą w tym roku mieć problemy ze zdrowiem:

Rak

Zodiakalny Rak powinien uważać na swoją wyobraźnię. Zbytnie marzycielstwo doprowadzi go do rozstrojenia nerwowego, które będzie miało poważne konsekwencje. Długotrwałe narażenie na stres wywoła bezsenność, a ona z kolei stanie się przyczyną spadku odporności. Czas przestać uciekać od rzeczywistości w świat fantazji. O wiele lepiej będzie wzmocnić organizm - zadbać o sen, ruch na świeżym powietrzu i zdrową dietę.

Baran

Baran w tym roku będzie musiał przyjrzeć się temu, czym odżywia swoje ciało. Zauważy, że zajadanie smutków słodyczami ma swoje konsekwencje, popołudniowe przekąski mogą doprowadzić do przybrania na wadze, a fast foody nie są wcale dobrym pomysłem na obiad czy kolację. Warto co jakiś czas wykonać morfologię, żeby sprawdzić, czy dotychczasowy tryb życia nie doprowadził do poważnych niedoborów.

Strzelec

Strzelec w 2022 roku może wpaść w rozleniwienie i na dłuższy czas zrezygnować z aktywności fizycznej. Po pewnym czasie odkryje, że przyniosło to katastrofalne skutki - jego oddech stanie się płytki, a kondycja będzie bardzo słaba. Jeśli na początku wiosny postanowi wrócić do treningów, powinien przy tym uważać, bo może narazić się na poważną kontuzję. Lepiej zainwestować w spotkanie z trenerem, który sprawdzi, czy Strzelec poprawnie wykonuje wszystkie ćwiczenia. 

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?