Zamknij

Te znaki zodiaku będą miały teraz szczęście w miłości. Są szanse na znalezienie partnera

24.06.2021 12:39
Zakochani
fot. Shutterstock

Osoby spod tych znaków zodiaku mogą w najbliższych dniach doświadczyć prawdziwego przełomu. Dostaną tak wiele miłosnych propozycji, że nie będą wiedziały, co robić.

Horoskop na koniec czerwca 2021 roku zapowiada spore zmiany w życiu uczuciowym dla niektórych znaków zodiaku. W krótkim czasie mogą zyskać wielu nowych wielbicieli.

Zobacz także: Te znaki zodiaku rzadko mogą liczyć na swoich przyjaciół. Często są wykorzystywane

Horoskop miłosny na czerwiec 2021 roku

Astrologowie zapowiadają, że ostatnie dni czerwca przyniosą nam wiele niespodziewanych sytuacji. Zaproszenia na randki, wyznania, wspólne noce czy zerwania dobrze zapowiadających się znajomości - to wszystko jest teraz możliwe.

W czerwcu przeżyliśmy zaćmienie Słońca i zaćmienie Księżyca, a także retrogradację Merkurego. Pełnia Księżyca 24 czerwca zapoczątkuje przełomowy okres w życiu niektórych znaków zodiaku.

Te znaki zodiaku będą miały teraz szczęście w miłości

Osoby spod tych znaków zodiaku mogą teraz znaleźć nowego partnera:

Baran

Znudzone Barany niedługo odzyskają energię i chęć do życia. Pojawi się ktoś, kto zacznie doprowadzać je do szaleństwa. Będzie to drugi ognisty znak - Lew albo Strzelec. Zapowiadają się gorące wieczory...

Lew

Lwy będą zszokowane tym, jak duże mają powodzenie. Szybko zapomną o niedawnych rozczarowaniach i skoncentrują się na nowych możliwościach. Temperamentny Baran może zawrócić im w głowie.

Koziorożec

Za sprawą kwadratury Saturna i Urana w życiu Koziorożców wiele się teraz wydarzy. Wszystko, co od dawna im nie służyło, w najbliższym czasie się zakończy. Rozpadną się toksyczne układy, a niektórzy ludzie z dnia na dzień przestaną się odzywać. Ich miejsce szybko zajmą nowi wielbiciele.

Zobacz także: Mężczyzna Baran - co najbardziej lubi w kobietach? Sprawdź, jakiej partnerki szuka

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?