Zamknij

Te znaki zodiaku będą chciały teraz zawalczyć o władzę. Czeka je porażka

24.02.2022 13:55
Kobieta
fot. Shutterstock

Przedstawiciele tych znaków zodiaku w najbliższym czasie zaczną wyrażać silną potrzebę wszczynania konfliktów z innymi. Nie skończy się to dla nich dobrze.

Wpływ Plutona na Wenus i Marsa w ostatnich dniach lutego doprowadzi do wielu napięć i konfliktów. Wiele znaków zodiaku zacznie sobie roić, że mają wrogów, których muszą pokonać. Ich działania nie przyniosą pożądanego skutku.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są najmniej czuli. Zachowują się ozięble

Te znaki zodiaku będą chciały teraz zawalczyć o władzę

Osoby, które posiadają te znaki zodiaku, w najbliższym czasie zrobią wszystko, by pokazać komuś swoją dominację. Choć początkowo będą sprawiały wrażenie niepokonanych, ich plan jednak się nie powiedzie. Skompromitują się na oczach innych i szybko wycofają się ze swoich działań.

Te znaki zodiaku czeka teraz porażka w konflikcie z innymi

Osoby spod tych znaków zodiaku pożałują tego, że zaczęły walczyć z ludźmi w swoim otoczeniu:

Panna

Zodiakalne Panny zaczną mieć poczucie, że ktoś od dawna pragnie im zaszkodzić. Aby obronić się przed spodziewanym atakiem, postanowią same zrobić tej osobie krzywdę. Ktoś jednak stanie w jej obronie i konflikt będzie musiał się zakończyć. Panny poczują się tym zawstydzone.

Rak

Raki będą chciały za wszelką cenę postawić na swoim. Zrobią wszystko, by mieć ostatnie słowo w pewnej sprawie. Szybko się jednak okaże, że pomyliły się w ocenie sytuacji i od dawna bronią poglądu, którego tak naprawdę wcale nie podzielają. Nie będą umiały z tego wybrnąć, więc po prostu zamilkną.

Baran

Barany zaczną miłosną rywalizację, w której czeka je ogromne rozczarowanie. Zamiast zdobyć serce ukochanej osoby, zniechęcą ją do siebie i stracą jej sympatię. Wszystko przez to, że nie będą umiały nad sobą zapanować i zaczną zachowywać się agresywnie. Wymarzony partner stwierdzi, że nie chce się z nimi zadawać.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?