Zamknij

Te pary znaków zodiaku nigdy nie powinny ze sobą mieszkać. Wskazówka nie tylko dla par, ale też... współlokatorów

Anna Respondek
08.06.2020 08:59
Wspólne mieszkanie
fot. EAST NEWS

Nie będą dla siebie dobrymi współlokatorami. 

Wygląda na to, że nie zawsze pomimo tego, że kogoś lubimy, powinniśmy z nim zamieszkać. Nie jest to dużym problemem, jeśli mówimy o znajomych, znacznie gorzej, jeśli zdarza się to w przypadku związku. Te cztery pary znaków zodiaku nigdy nie powinny dzielić wspólnego lokum. 

Baran i Byk

Te znaki zodiaku będą miały problemy z komunikacją, ponieważ różni je wiele, przede wszystkim temperament. Baran to czysta energia, Byk natomiast jest znacznie spokojniejszy i bardziej wyważony. W związku może dochodzić do częstych kłótni, ponieważ na przykład Baran będzie chciał spędzić miły wieczór w towarzystwie przyjaciół, natomiast Byk zdecydowanie bardziej preferuje czas z książką w samotności. Czy da się to pogodzić? 

Bliźnięta i Skorpion

Skorpion i Bliźnięta nie będą sobie ufały. Skorpion uważa, że Bliźnięta za bardzo uwielbiają plotki, a przez to nie są godne zaufania. Skorpion lubi prywatność, natomiast Bliźnięta potrzebują, żeby coś się działo. Kiedy tego nie dostają, czują się odrzucone i nieszczęśliwe. 

Ryby i Panna

Panna może przytłoczyć Ryby. Jaki będzie ich największy problem? Na pierwsze miejsce wyjdą rodzicielskie zachowania Panny, zamiast stricte partnerskie. Panna lubi kontrolować, wyznaczać zadania i pilnować ich wykonania. Ryby nie potrafią funkcjonować w takim środowisku, czują się zagubione, ponieważ kieruje nimi głównie serce i są niepoprawnymi marzycielami. Pannę cechuje praktyczne usposobienie, dlatego może czuć, że wszystko jest pozostawione na jej barkach.

Wodnik i Rak

W tym wypadku największym problemem będą pieniądze. Wodnik uwielbia kupować wszystko to, na co ma ochotę, zdarza mu się być rozrzutnym. Rak natomiast sprawuje kontrolę nad budżetem i często uważa, że rzeczy zakupione przez Wodnika są bezużyteczne. Trudno będzie im zrozumieć siebie nawzajem, gdyż Rak woli mieć odłożone oszczędności w razie nagłej potrzeby.  

giphy (6)