Zamknij

Te 3 znaki zodiaku to najgorsi przyjaciele. Oni nie pomogą ci w potrzebie!

14.07.2020 11:51
znaki zodiaku
fot. Shutterstock

Okazuje się, że przy narodzinach planety zapisują, jakim będzie się człowiekiem oraz przyjacielem. Według gwiazd tez trzy znaku zodiaku są najgorsze.

Chyba każdy chciałby mieć oddanego przyjaciela, który w razie potrzeby pomoże i stanie po naszej stronie.

Okazuje się, że niektórzy bycie złym przyjacielem mają zapisane już w dniu narodzin. Sprawdźcie, jakie znaki zodiaku lepiej omijać szerokim łukiem.

Te 3 znaki zodiaku to najgorsi przyjaciele

Rak

  • Osoby spod tego znaku zodiaku są zapatrzone tylko i wyłącznie w siebie. Nie lubią pomagać innym, czasami nawet cieszą się z potknięcia znajomych. Do postawionych przed sobą celów dążą nawet po trupach. Nie oglądają się na innych ludzi, a także nie przejmują się, jeśli kogoś zranią.

Wodnik

  • Większość Wodników jest bardzo skryta i niezbyt często interesuje się losem innych. Wodniki są skupione wyłącznie na sobie, przez co większość ludzi postrzega je jako samolubne i mało towarzyskie.

Strzelec

  • Strzelce są osobami o bardzo zawiłej naturze. Czasami potrafią być bardzo miłe, jednak częściej zdarza im się być nieco złośliwymi. Może to wynikać z ich natury lub otoczenia, w jakim się obracają. Lepiej nie nawiązywać z nimi bliższych relacji, ponieważ potrafią zranić, jak mało kto.

Zgadzacie się z tym?

Zobacz także: Te znaki zodiaku źle przechodzą rozstanie!