Zamknij

Te 3 znaki zodiaku to najgorsi kochankowie. Z nimi lepiej nie iść do łóżka!

18.06.2020 12:03
kochankowie
fot. Shutterstock

Sprawdź, które znaki zodiaku znalazły się na liście najgorszych kochanków. Okazuje się, że z nimi lepiej nie iść do łóżka.

Okazuje się, że znaki zodiaku mogą nam bardzo dużo powiedzieć nie tylko o charakterze danej osoby, ale również o jej upodobaniach seksualnych, a także mogą zdradzić czy będzie to dla nas odpowiedni partner.

Sprawdźcie, z jakimi znakami lepiej nie iść do łóżka, ponieważ są najgorszymi kochankami.

3 najgorszych kochanków według znaku zodiaku

Skorpion

  • Osoby spod znaku Skorpiona są świetnymi przyjaciółmi, jednak kochankami tragicznymi. Bardzo trudno jest im być namiętnymi w łóżku. W sypialni nie lubią eksperymentować i są zamknięci na nowości.

Wodnik

  • Większość Wodników jest bardzo wrażliwa, co ma bardzo duży wpływ na ich zachowani w łóżku. Często są wycofane i nie podejmują inicjatywy. Może to denerwować ich partnera seksualnego. Wycofanie wodnika może być podyktowane wstydem, który ogarnia go przy bliższych kontaktach.

Strzelec

  • Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku na pierwszy rzut oka wydają się bardzo pewne siebie i mogą podobać się drugiej osobie. Jeśli jednak chodzi o kontakty w sypialni, są nieporadne, a ich urok szybko pryska. Dodatkowo nie dbają o potrzeby swojego partnera, liczą tylko na swoje zaspokojenie.

Zgadzasz się z tym, co zostało zapisane w gwiazdach?

Zobacz także: Nie każdy może być dobrym kierowcą. Które znaki zodiaków radzą sobie za kierownicą najlepiej?