Zamknij

Te 3 znaki to urodzeni panikarze! Nie potrafią radzić sobie ze stresem

22.05.2020 13:02
panika
fot. Shutterstock

Osoby spod tych znaków zodiaku nie potrafią panować nad emocjami. Żyją w strachu i napięciu. Sprawdź, czy należysz do tego grona!

Niektórzy z nas są ostoją spokoju nawet w najbardziej stresujących sytuacjach, a inni natychmiast panikują. Na brak umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach może mieć wpływ wiele czynników. Okazuje się, że w tej kwestii nie bez znaczenia jest też nasza data urodzenia.

Znaki zodiaku, które najłatwiej wpadają w panikę

Znaki zodiaku zdradzają nasze mocne i słabe strony. Tyczy się to także naszego panowania nad emocjami. Sprawdź, które znaki zodiaku najłatwiej wpadają w panikę.

Byk

Osoby spod znaku Byka nie lubią zmian w życiu. Jeżeli już dzieje się coś, czego nie przewidział, natychmiast się denerwuje. Gdy złe emocje się kumulują, dostaje szału i nie potrafi nad sobą zapanować.

Rak

Raki są z natury bardzo zapobiegawcze. Wszystko planują i nie lubią niespodzianek. Starają się przewidzieć każdą możliwą sytuację. Gdy jednak coś lub ktoś ich zaskoczy, natychmiast zaczynają panikować.

Ryby

Zodiakalne Ryby są osobami wrażliwymi. Wciąż boją się o swoją przyszłość. To je paraliżuje i sprawia, że nie potrafią się wyluzować. W strsujących sytuacjach zaczynają panikować, zamiast spokojnie przemyśleć problem i znaleźć rozwiązanie.

Wydaje ci się czasami, że urodziłeś się pod złą gwiazdą? Sprawdź, jaki znak zodiaku powinieneś mieć naprawdę!

Znaki zodiaku
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym znakiem zodiaku jesteś naprawdę

Znaki zodiaku

Z którym żywiołem się utożsamiasz?