Zamknij

Te 3 znaki zodiaku najmniej dbają o higienę. Daleko im do bycia czyściochami!

28.07.2020 10:57
znaki zodiaku
fot. Shutterstock

Okazuje się, że to czy dbamy o higienę, również zostało zapisane przy naszym urodzeniu. Sprawdź, do jakiej grupy ludzi należysz, odpowiedź może cię nieźle zaskoczyć.

Znak zodiaku może powiedzieć o nas bardzo dużo. Jaki mamy charakter, a także jaka praca jest nam pisana.

Okazuje się, że znak zodiaku może również zdradzić, to czy dbamy o higienę, czy wręcz przeciwnie. Sprawdź, czy jesteś na liście.

3 znaki zodiaku, które najmniej dbają o higienę

Strzelec

  • Osoby spod tego znaku zodiaku, nie lubią dbać o porządek. Okazuje się, że jeśli są w związku, liczą na to, aż ich partner o to zadba. Strzelce zostawiają brudne skarpetki czy naczynia, gdzie tylko popadnie, dlatego ich druga połówka musi liczyć się z codziennym sprzątaniem.

Wodnik

  • Osoby spod znaku Wodnika nie należą do osób, które przesadnie dbają o higienę. Najczęściej objawia się to latem. Rzadko używają dezodorantu, co sprawia, że ludzie stojący obok nich w komunikacji miejskiej uciekają, gdzie pieprz rośnie.

Koziorożec

  • Koziorożce nie lubią dbać o higienę swojego ciała. Prysznic biorą dopiero wtedy, kiedy ktoś im o tym przypomni. Zęby myją przed pójściem do dentysty, dlatego bycie ich drugą połówką jest dość trudne.

Twój znak zodiaku jest na liście?

Zobacz także: Twój znak zodiaku mówi o tobie więcej, niż ci się wydaje. Zobacz, jak wpływa na twoje upodobania muzyczne