Zamknij

Te 3 znaki zodiaku grają na dwa fronty. Skok w bok to ich druga natura

31.08.2018
Aktualizacja: 12.11.2019 14:05
Ludzie siedzą na ławce
fot. Shutterstock

Są mistrzami tajemnic i intryg. 

Znak zodiaku może zdradzić wiele naszych cech charakteru i tajemnic. Jedne znaki są łagodniejsze, inne znacznie częściej muszą coś ukrywać. Na te 3 znaki zodiaku w szczególności należy uważać. Kochają intrygi i zdecydowanie nie nadają się do związków monogamicznych. Nie potrafiłyby żyć bez skoku w bok. 

Skorpion

Skorpiony po prostu kochają sekrety i tajemnice. Snucie kolejnych intryg jest ich drugą naturą, dlatego właśnie bez mrugnięcia okiem potrafią okłamywać. Do tego wszystkie są wyjątkowo dyskretne, co sprawia, że trudno złapać je na zdradzie. Co więcej, jeśli zdrada nie została wykryta, to tak jakby jej nie było. 

Waga

Wagi kochają dramatyzm, dlatego ich związki często kończą się głośną awanturą, łzami i złamanym sercem. Za wszelką cenę starają się być z kimś, kto dostarczy im dramatycznych wrażeń. Z drugiej jednak strony prowadzą na boku znacznie spokojniejsze życie. Często zgadzają się również na życie z partnerem, który już ma rodzinę. 

Bliźnięta

Bliźnięta są bardzo inteligentne. Prowadzenie podwójnego życia jest dla nich formą ekscytującej gry. Każde kolejne kłamstwo i intryga zdecydowanie ich bawią, a potajemne schadzki jeszcze bardziej rozbudzają. Szukają tego typu związków, ponieważ zawsze będą dla nich ekscytujące i niezapomniane. 

Zobacz także:  Znak zodiaku może zdradzić, jaką matką będziesz. Które mają najtrudniej?

Zagłosuj

Jaki masz znak zodiaku?

Liczba głosów:

Nie lubisz agresywnych ludzi? Lepiej uważaj na te znaki zodiaku!