Zamknij

Tarot na luty 2021 roku. Sprawdź swoją wróżbę na nadchodzący miesiąc

21.01.2021 15:44
Karty tarota
fot. Shutterstock

Karta tarota dla twojego znaku na luty 2021 roku podpowie, co teraz będzie dla ciebie ważne. Potraktuj ją jako wskazówkę mówiącą, gdzie teraz powinieneś skierować swoje przemyślenia. Który obszar życia będzie miał największe znaczenie dla poszczególnych znaków?

Która spośród Wielkich Arkan jest ci teraz przypisana i co to oznacza? Dowiedz się, jak postępować w tym miesiącu, żeby mieć z tego największe korzyści. Znajdź kartę, która wróży na ten miesiąc przyszłość dla twojego znaku.

Zobacz także: Karty tarota - znaczenie i interpretacja wszystkich kart. Dowiedz się, co oznaczają

Tarot na luty 2021 dla wszystkich znaków zodiaku

Sprawdź swoją przepowiednię na ten miesiąc i zobacz, czego możesz się spodziewać w lutym 2021 roku.

Tarot na luty 2021 - Baran

Kartą tarota dla Barana jest w tym miesiącu 3 Denarów. Podpowiada, by poświęcić się pracy nad jakimś przedsięwzięciem razem z drugą osobą lub grupą ludzi. Odradza prowadzenie wszelkich działań na własną rękę. Zachęca, by porozumieć się z innymi i przyjąć ich rady, a także skorzystać z ich doświadczenia.

Tarot na luty 2021 - Byk

Kartą tarota dla Byka jest w tym miesiącu Słońce. Symbolicznym znaczeniem tej karty jest odzyskanie życiowego optymizmu i radości. Informuje ona także o tym, że w najbliższym czasie zaczniemy widzieć sprawy dokładnie takimi, jakimi są - a więc klarowniej niż do tej pory. Byki porzucą złudzenia i zrozumieją, co przyniesie im najwięcej szczęścia. Znajdą w sobie odwagę, aby to zdobyć.

Tarot na luty 2021 - Bliźnięta

Kartą tarota dla Bliźniąt jest w tym miesiącu Król Buław. Oznacza nagły wzrost ambicji, potrzebę zdobywania osiągnięć. Przestrzega, by nie okazywać zbytniej dumy i nie kontrolować swoich bliskich. Mówi o tym, że przy zachowaniu skromności i z dobrym nastrojem osiągniemy o wiele więcej.

Tarot na luty 2021 - Rak

Kartą tarota dla Raka jest w tym miesiącu 5 Mieczy. Zapowiada przyłapanie kogoś na kłamstwie albo konflikt w najbliższym otoczeniu - związku partnerskim, grupie przyjaciół, rodzinie lub środowisku w pracy. Informuje o tym, że w pobliżu osoby pytającej znajduje się ktoś, kto ma nieczyste intencje i należy go unikać. Zodiakalne Raki powinny w tym miesiącu uważać na to, komu ufają.

Tarot na luty 2021 - Lew

Kartą tarota dla Lwa jest w tym miesiącu Pustelnik. Opowiada o samotności z wyboru - stanie ducha, w którym nie potrzebujemy obecności innych ludzi. Zmęczone zimą i brakiem słońca Lwy w tym miesiącu będą potrzebowały przede wszystkim odpoczynku. Aby zachować dobry nastrój, nie pozwolą nikomu zawracać sobie głowy. Będzie można z nimi porozmawiać tylko pod warunkiem, że będzie się im miało do powiedzenia coś miłego.

Tarot na luty 2021 - Panna

Kartą tarota dla Panny jest w tym miesiącu 6 Buław. Oznacza zwycięstwo na każdym polu, poczucie triumfu i satysfakcji. Sugeruje Pannom, by sięgały po najwyższe cele i bez żadnej obawy próbowały spełniać swoje marzenia. Czeka je wygrana, nawet jeśli po drodze zaliczą jakieś potknięcia.

Tarot na luty 2021 - Waga

Kartą tarota dla Wagi jest w tym miesiącu 3 Mieczy. Przynosi złe wiadomości na temat związków uczuciowych. Najczęściej wskazuje na zdradę albo bycie oszukanym. Mówi o złamanym sercu i głębokim rozczarowaniu. Jednak ma też swoją pozytywną stronę - mówi o tym, że rozwiały się złudzenia. Zachęca, by nie traktować tego miłosnego niepowodzenia jak osobistej porażki.

Tarot na luty 2021 - Skorpion

Kartą tarota dla Skorpiona jest w tym miesiącu 2 Kielichów. To bardzo dobra wróżba dla zakochanych i poszukujących miłości, a także tych, którzy od dawna pozostają w związku. Oznacza rozkwit uczuć pomiędzy dwiema osobami. Przedstawia partnerów okazujących sobie przyjaźń, zrozumienie i akceptację.

Tarot na luty 2021 - Strzelec

Kartą tarota dla Strzelca jest w tym miesiącu Sąd Ostateczny. Jej znaczenie w każdej sytuacji jest takie samo - mówi pytającemu, by zdał się na swój głos wewnętrzny i słuchał tylko siebie. Rady pochodzące od innych osób będą prowadziły do popełniania błędów. Warto ich wysłuchać, bo pomogą uświadomić sobie coś ważnego. Nie należy się jednak do nich stosować. Strzelce muszą decydować samodzielnie.

Tarot na luty 2021 - Wodnik

Kartą tarota dla Wodnika jest w tym miesiącu Gwiazda. Informuje, że wszystkie cierpienia i trudności już się zakończyły. Nastanie po nich czas przynoszący nadzieję, pełen miłych niespodzianek. Karta zachęca do tego, by z uśmiechem wypatrywać wiosny nie tylko za oknem, lecz także we własnym życiu.

Tarot na luty 2021 - Koziorożec

Kartą tarota dla Koziorożca jest w tym miesiącu 10 Denarów. Mówi o szczęściu rodzinnym i dobrobycie, może też zapowiadać spory sukces finansowy. Jest doskonałą wróżbą dla osób, które marzą o małżeństwie lub urodzeniu dziecka. Innym przypomina o tym, by zaopiekować się starszymi członkami rodziny.

Tarot na luty 2021 - Ryby

Kartą tarota dla Ryb jest w tym miesiącu 8 Kielichów. Oznacza to porzucenie czegoś, co od dawna nam już nie służy - wycofanie się z relacji lub projektu i poszukiwanie nowej drogi. W następnym miesiącu pojawi się szansa na to, by zacząć życie od początku. Zanim to się stanie, warto postawić sobie nowe cele i obmyślić plan ich realizacji.

Zobacz także: Horoskop miłosny na luty 2021 roku. Sprawdź, co cię czeka

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?