Zamknij

Tarot na marzec 2021 roku. Sprawdź swoją wróżbę na nadchodzący miesiąc

24.02.2021 15:54
Tarot
fot. Shutterstock

Karta tarota dla twojego znaku na marzec 2021 roku podpowie, co będzie dla ciebie ważne w tym miesiącu. Potraktuj ją jako wskazówkę mówiącą, gdzie powinieneś skierować swoje przemyślenia. Który obszar życia będzie miał największe znaczenie dla poszczególnych znaków?

Która spośród Wielkich Arkan jest ci teraz przypisana i co to oznacza? Dowiedz się, jak postępować w tym miesiącu, żeby mieć z tego największe korzyści. Poznaj kartę, która wróży na ten miesiąc przyszłość dla twojego znaku.

Zobacz także: Karty tarota - znaczenie i interpretacja wszystkich kart. Dowiedz się, co oznaczają

Karta tarota na marzec 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Karty tarota to nasza ścieżka komunikacji z przewodnikami duchowymi. Tarot pozwala lepiej zrozumieć sytuację, w której się znaleźliśmy, i podpowiada, jakie mamy możliwości rozwoju. W naszych codziennych poszukiwaniach wróżba z kart tarota może stanowić drogowskaz, bez którego nie wiedzielibyśmy, jak mamy postąpić.

Sprawdź, jaka jest twoja karta na nadchodzący miesiąc i co czeka cię w niedalekiej przyszłości.

Zobacz także: Tarot na 2021 rok dla wszystkich znaków zodiaku. W życiu Byków szykuje się rewolucja

Tarot na marzec 2021 roku

Sprawdź swoją przepowiednię tarota na ten miesiąc i zobacz, czego możesz się spodziewać w marcu 2021 roku.

Tarot na marzec 2021 - Baran

Kartą tarota dla Barana jest w tym miesiącu 9 Mieczy. Pojawią się zmartwienia i lęki wywołane problemami w relacji z bliską osobą. Mogą doprowadzić do zerwania znajomości, ale Barany nie będą tego żałować. Nie warto marnować czasu na tak toksyczny układ.

Tarot na marzec 2021 - Byk

Kartą tarota dla Byka jest w tym miesiącu Siła. Byki nabiorą odwagi do działania i podejmą ryzyko w sprawie, o której myślą od kilku tygodni. Aby udało się zrealizować cel, powinny uważać na to, by nie traktować innych ludzi bez szacunku. Jeśli pozostaną skromne, ze wszystkim sobie poradzą. Zbytnia duma je zgubi.

Tarot na marzec 2021 - Bliźnięta

Kartą tarota dla Bliźniąt jest w tym miesiącu Królowa Kielichów. W sprawach miłosnych może nastąpić istotny przełom. Karta radzi, by powstrzymać się od wychodzenia z inicjatywą i uważnie obserwować zachowanie drugiej osoby.

Tarot na marzec 2021 - Rak

Kartą tarota dla Raka jest w tym miesiącu 6 Buław. Zapowiada wygraną, która wzbudzi czyjś podziw i zazdrość. Raki powinny uważać na fałszywych doradców. Jeśli chcą osiągnąć sukces, muszą teraz ufać jedynie sobie.

Tarot na marzec 2021 - Lew

Karta tarota dla Lwa to w tym miesiącu Kochankowie. Początek nowego etapu w relacji z najbliższą osobą wywoła sporo wątpliwości. Każdy związek wymaga pracy i Lwy z pewnością to teraz odczują. Druga osoba może je czymś zaskoczyć.

Tarot na marzec 2021 - Panna

Kartą tarota dla Panny jest w tym miesiącu Sprawiedliwość. W tym miesiącu Panny będą miały skłonność do oceniania siebie i innych. Jeśli ktoś wcześniej je zranił, będzie musiał za to odpowiedzieć. Warto zachować spokój podczas ważnej rozmowy.

Tarot na marzec 2021 - Waga

Kartą tarota dla Wagi jest w tym miesiącu Koło Fortuny. Mówi o niespodziewanych zmianach i wydarzeniach. Decyzje podjęte w tym miesiącu będą miały poważne konsekwencje, więc lepiej działać w zgodzie ze sobą.

Tarot na marzec 2021 - Skorpion

Kartą tarota dla Skorpiona jest w tym miesiącu 5 Buław. Zapowiada konflikty i nieporozumienia. Skorpiony powinny poskromić swoje emocje. Jeśli nie zapanują nad nerwami, w tym miesiącu powiedzą wiele rzeczy, których będą później żałować.

Tarot na marzec 2021 - Strzelec

Kartą tarota dla Strzelca jest w tym miesiącu Słońce. Strzelce nabiorą optymizmu i poczują, że wszystko może im się udać. Znajdą w sobie odwagę, by sięgać naprawdę wysoko. Marzenia, które dawno porzuciły, teraz mają szansę się spełnić.

Tarot na marzec 2021 - Wodnik

Kartą tarota dla Wodnika jest w tym miesiącu Cesarz. Wodniki zapragną narzucać swoje zdanie innym ludziom. Nawet jeśli mają jak najlepsze intencje, powinny uważać, by przesadnie się nad nikim nie wywyższać. Może to doprowadzić do nieprzyjemnej sytuacji towarzyskiej.

Tarot na marzec 2021 - Koziorożec

Kartą tarota dla Koziorożca jest w tym miesiącu Królowa Denarów. Jest bardzo pomyślną wróżbą w kwestiach materialnych. Informuje o tym, że Koziorożce mogą w tym miesiącu niespodziewanie zarobić sporą sumę pieniędzy. Kluczem do sukcesu jest wiara w siebie.

Tarot na marzec 2021 - Ryby

Kartą tarota dla Ryb jest w tym miesiącu 2 Kielichów. Marzec w życiu Ryb upłynie pod znakiem miłości. Pojawi się szansa na stworzenie związku albo zaręczyny. Nie należy się obawiać o przyszłość relacji. Nadchodzące tygodnie będą bardzo szczęśliwe.

Zobacz także: Horoskop miłosny na marzec 2021 roku. Sprawdź, co cię czeka

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?