Zamknij

Te znaki zodiaku szybko zapominają o eks. Świetnie radzą sobie z rozstaniem

01.12.2021 13:44

Osoby spod tych znaków zodiaku nie rozpamiętują zbyt długo swoich miłosnych historii. Kiedy ich związek się kończy, nie widzą powodu, by utrzymywać kontakty z eks.

Zakochani
fot. Shutterstock

Niektóre spośród znaków zodiaku nie są w stanie zapomnieć o swoich byłych partnerach. Rak często żyje wspomnieniami o związku, który dawno się zakończył, i robi wszystko, by odnowić relację z eks. Inni jednak wolą szybko ruszyć do przodu. Dotyczy to szczególnie tych 3 znaków zodiaku.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są najmniej czuli. Zachowują się ozięble

Te znaki zodiaku szybko zapominają o eks

Przedstawiciele tych znaków zodiaku koncentrują się na tym, co może się wydarzyć w przyszłości, zamiast wracać myślami do minionych doświadczeń. Kiedy rozstają się z partnerem, uważają związek z nim za zamknięty etap w życiu. Z łatwością poznają wtedy nowe osoby i szybko zakochują się w jednej z nich.

Te znaki zodiaku świetnie radzą sobie z rozstaniem

Osoby spod tych znaków zodiaku nie wierzą w miłość na całe życie:

Bliźnięta

Zodiakalny Bliźniak uważa, że świat jest pełen możliwości. Według niego nie warto przywiązywać się do tylko jednej z nich. Jest przekonany, że każdy z nas ma prawo zakochiwać się wiele razy i nie podoba mu się wizja związania się z kimś na zawsze. On woli wchodzić w związki tylko na jakiś czas i rozstać się, zanim obie strony poczują, że się sobą znudziły.

Waga

Waga jest wrażliwa i w chwili rozstania może zachowywać się emocjonalnie. Jednak nawet jeśli będzie płakać, potrwa to tylko kilka godzin. Później będzie uważała, że odbyła już swoją "żałobę" i może rozglądać się za nowymi znajomościami. Wynika to z tego, że ten znak zodiaku posiada ogromną łatwość w dystansowaniu się od ludzi i spraw. To jej mechanizm obronny, dzięki któremu unika zranienia.

Strzelec

Strzelec w chwili rozstania z partnerem czuje się rozczarowany i rozżalony. Jest mu przykro, że nie spełniły się jego nadzieje na przeżycie wielkiej miłości jak z filmu. Mimo to już po kilku dniach zapomina o eks i wyrusza w świat, by poszukiwać swojej drugiej połówki. Nigdy nie traci nadziei na to, że uda mu się ją spotkać.

Zobacz także: Kobiety spod tych znaków zodiaku narzucają się mężczyznom. Często wychodzą na zdesperowane

Jesteś Mirandą, Samanthą, Charlotte czy Carrie? Twój znak zodiaku wskazuje, którą postać najbardziej przypominasz.