Zamknij

Strefy erogenne według znaku zodiaku. Będziecie zaskoczeni!

20.12.2019 11:06
znaki zodiaku strefy erogenne
fot. Shutterstock

W gwiazdach każdy znak zodiaku ma zapisaną swoją charakterystykę. Dotyczy ona nie tylko osobowości, ale również innych cech, które posiadasz. Sprawdź, gdzie są twoje strefy erogenne i ciesz się z w pełni wykorzystanego potencjału.

W astrologii każdemu ze znaków zodiaku przypisana została odpowiednia część ciała. To dlatego gwiazdy znają pragnienia, a także umieją wskazać odpowiednią drogę do stref erogennych. Sprawdź, które strefy erogenne zostały przypisane do twojego znaku zodiaku i postępuj zgodnie z tymi wskazówkami w sypialni, a odczujesz niesamowitą rozkosz.

Strefy erogenne według znaku zodiaku!

Baran

Barany są bardzo odważne w sypialni. Lubią eksperymentować, a co za tym idzie, są otwarte na różne propozycje. Jego strefami erogennymi są uszy i głowa.

Byk

Uwielbiają, kiedy dotyka się ich nos oraz usta. To właśnie te pieszczoty sprawiają Bykom najwięcej przyjemności. Osoby spod tego znaku zodiaku dużą wagę przykładają do drobiazgów.

Bliźnięta

Bliźnięta są bardzo otwarte na nowości. Lubią urozmaicenia, dlatego bardzo chętnie zgadzają się na różne eksperymenty. Najlepszymi pieszczotami dla nich są piersi i ramion.
Rak

Gładzenie skóry to dla nich prawdziwa rozkosz. Raki przywiązują dużą wagę do czułości. Bardzo ważna jest dla nich bliskość i relacje z innymi.

Lew

Osoby spod tego znaku zodiaku lubią, kiedy poświęca im się bardzo dużo uwagi. Najlepszymi pieszczotami dla Lwa jest głaskanie oraz masowanie po obu stronach pleców.

Panna

Panny są bardzo dokładne i pedantyczne. Nie lubią niespodzianek, dlatego wolą wszystko wcześniej zaplanować. Panny mają bardzo wrażliwy brzuch wokół pępka.

Waga

Większość Wag jest wzrokowcami, dlatego szczególną uwagę zwracają na wygląd partnera. Ich szczególnie wrażliwym miejscem są pośladki.

Skorpion

Osoby spod tego znaku są bardzo skryte i nie przepadają za zdradzaniem swoich seksualnych preferencji. Strefy erogenne Skorpionów znajduje się w okolicach krocza.

Strzelec

Strzelce są z natury bardzo leniwe i niechętnie zajmują się w łóżku swoim parterem. Delikatne pieszczoty ud z pewnością będą najlepszym wstępem do miłosnych igraszek.

Koziorożec

Większość Koziorożców zachowuje się tak, jakby nie miała zbyt wygórowanych potrzeb seksualnych. Ich strefami erogennymi są stopy. Delikatny masaż z pewnością doprowadzi Koziorożca do rozkoszy.

Wodnik

Osoby urodzone spod tego znaku zodiaku lubią bardzo dużo urozmaiceń w sypialni. Wodniki najbardziej spodoba się masaż łydek, tego typu zbieg sprawi, że będą bardzo pobudzone.
 Ryby

Osoby spod tego znaku zodiaku są bardzo delikatne i czułe. Ryby potrafią bardzo mocno reagować na pieszczoty. Szczególnie wrażliwe są ich nogi. Delikatny masaż z pewnością sprawi, że będą gotowe na jeszcze więcej.

Lubisz czytać horoskopy?

Zobacz także: Łóżkowe upodobania według znaku zodiaku. Będziecie zaskoczeni!

Znaki zodiaku
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym znakiem zodiaku jesteś naprawdę

Znaki zodiaku

Z którym żywiołem się utożsamiasz?