Zamknij

Sezon zodiakalnego Raka może przynieść nam problemy miłosne. Sprawdź, jak ich uniknąć

22.06.2022 13:13
Zakochani
fot. Shutterstock

Zodiakalny Rak to znak zodiaku, który najczęściej bywa kojarzony z miłością. Mimo to jego sezon urodzinowy to czas rozstań i problemów uczuciowych.

Jak uniknąć złamanego serca latem 2022 roku? Podczas astrologicznego sezonu Raka może to być dosyć trudne. Ale jeśli zastosujemy się do tych kilku zasad, czeka nas parę wspaniałych tygodni.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najbardziej niecierpliwe w miłości. Wywierają presję na innych

Horoskop miłosny na lato 2022 roku

W sezonie Raka, który trwa od 21 czerwca do 22 lipca, wszystkie znaki zodiaku będą miały tylko jedno w głowie. Każdy będzie skupiony na sprawach miłosnych i nawet najbardziej zagorzali zwolennicy niezobowiązujących flirtów zaczną marzyć o znalezieniu drugiej połówki.

Jednak to właśnie rozmarzenie może się teraz stać naszym największym problemem. Jeśli nie zapanujemy nad swoim zachowaniem, może ono doprowadzić do tego, że stracimy szansę na stworzenie szczęśliwego związku.

Sezon zodiakalnego Raka może przynieść nam problemy miłosne. Sprawdź, jak ich uniknąć

Horoskop miłosny na czerwiec i lipiec 2022 roku wskazuje, że w nadchodzącym czasie powinniśmy się wystrzegać następujących zachowań:

1. Idealizowanie obiektu westchnień

Zodiakalny Rak ma tendencję do tego, by stawiać ukochaną osobę na piedestale. Przypisuje jej cechy, których ona wcale nie posiada. Próbuje doprowadzić do tego, że partner pozbędzie się wad i popracuje nad swoim charakterem. Często jednak spotyka go zawód, bo druga strona wcale nie ma ochoty się zmieniać.

W sezonie Raka łatwo zakochać się w czyimś potencjale, a później przeżyć rozczarowanie. Jeśli jednak zachowamy zdrowy rozsądek, możemy znaleźć sposób na to, by zaakceptować kogoś za to, jakim jest naprawdę.

2. Uciekanie od rzeczywistości w świat fantazji

W lipcu 2022 roku każdy z nas będzie marzyć o miłości. Nie oznacza to jednak, że będziemy na nią przygotowani. Podobnie jak zodiakalny Rak, możemy odczuwać silny lęk przed odrzuceniem. Z tego powodu wiele osób postanowi unikać realnych działań i zacznie przeżywać swoją miłosną relację w wyobraźni.

Astrologowie ostrzegają, by tego nie robić. Takie zachowanie sprawi, że zaczniemy obawiać się coraz bardziej i wpadniemy w przygnębienie.

3. Wchodzenie w rolę ofiary

Rak łatwo zamyka się w sobie i ma tendencję do użalania się, ilekroć coś mu nie wychodzi. Jeśli przyjmiemy taką postawę, możemy tego później żałować.

Po pewnym czasie zorientujemy się, że smuciliśmy się bez powodu i zmarnowaliśmy najpiękniejsze dni wakacji. Druga osoba będzie miała do nas żal, że osądzaliśmy ją z góry i nie będzie chciała mieć z nami więcej do czynienia.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?