Zamknij

Te znaki zodiaku w tym tygodniu zakończą ważną dla siebie relację. Będzie to definitywny koniec znajomości

22.11.2021 13:41
Zakochani
fot. Shutterstock

Sezon pomiędzy zaćmieniami - zaćmieniem Księżyca 19 listopada a zaćmieniem Słońca 4 grudnia 2021 - będzie według astrologów jednym z najintensywniejszych w roku. Zobacz, czego możemy się spodziewać.

Osoby spod tych znaków zodiaku czekają w nadchodzących dniach ogromne napięcia emocjonalne. Zakończy się znajomość, która od dawna im nie służyła.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są najmniej czuli. Zachowują się ozięble

Sezon zaćmień - listopad-grudzień 2021

19 listopada i 4 grudnia 2021 wypadają zaćmienia Księżyca i Słońca. Oba zjawiska astronomiczne mają ogromne znaczenie w astrologii. W czasie pomiędzy zaćmieniami na jaw wychodzą skrywane tajemnice, a ludzie pokazują, jacy są naprawdę. Kiedy poznamy ich rzeczywiste intencje, możemy być zszokowani. Wiele znajomości będzie musiało się teraz definitywnie zakończyć.

Te znaki zodiaku w tym tygodniu zakończą ważną dla siebie relację

Sezon zaćmień wywrze silny wpływ na osoby spod tych znaków zodiaku:

Wodnik

Wodniki w nadchodzących dniach zaczną odpychać od siebie ludzi. Jeśli skrycie myślą o kimś źle, teraz dadzą mu o tym znać. Przestaną też odpisywać na wiadomości albo zupełnie nagle dojdą do wniosku, że nie chcą spełniać danej komuś obietnicy. Pomyślą o osobie, z którą od dłuższego czasu nie umiały się porozumieć. W ciągu jednego dnia mogą zdecydować, że nie chcą mieć z nią już nic wspólnego.

Byk

Zodiakalne Byki mogą w ciągu kilku najbliższych tygodni bezpowrotnie stracić przyjaciela. Jeśli w odpowiedniej chwili się nie powstrzymają, powiedzą tej osobie coś tak przykrego, że nie uda się tego naprawić. Szybko jednak się okaże, że obu stronom wyszło to na dobre. Z dala od siebie poczują się o wiele lepiej. 

Lew

Lwy dowiedzą się bolesnej prawdy o osobie, której do tej pory ufały. Kiedy pokaże swoją prawdziwą twarz, zrozumieją, że już nigdy nie będą mogły jej zaufać. Nawet jeśli do tej pory nie zdawały sobie z tego sprawy, przez cały czas były przez tę osobę wykorzystywane i oszukiwane.

Zobacz także: Kobiety spod tych znaków zodiaku narzucają się mężczyznom. Często wychodzą na zdesperowane

Jesteś Mirandą, Samanthą, Charlotte czy Carrie? Twój znak zodiaku wskazuje, którą postać najbardziej przypominasz.

Którą postacią z "Seksu w wielkim mieście" jesteś? Wskazuje na to twój znak zodiaku [ZDJĘCIA]