Zamknij

Rozpoczął się sezon zodiakalnych Bliźniąt. Warto uważać na kłamstwa

24.05.2022 11:12

Sezon Bliźniąt rozpoczyna się pod koniec maja i trwa przez pierwsze 3 tygodnie czerwca. Sprawdź, jak wpłynie na nasze zachowanie.

Kobieta
fot. Shutterstock

Bliźnięta to jeden z dwóch najbardziej nielubianych znaków zodiaku. Czy zasługują na tę opinię? Nie wszyscy tak uważają - osoby urodzone w maju i w czerwcu mają wiele zalet. Rzadko jednak spotykają się ze zrozumieniem ze strony innych. Dlatego w sezonie Bliźniąt możemy mieć sporo trudności.

Zobacz także: Mężowie spod tych znaków zodiaku to zazdrośnicy. Pilnują żony na każdym kroku

Sezon Bliźniąt w maju i w czerwcu 2022 roku

Zodiakalne Bliźnięta mają wybujałą wyobraźnię i ogromny talent w posługiwaniu się językiem. Jednak przez wzgląd na swoją podwójną osobowość czasem nie umieją odróżnić prawdy od fałszu. Pod koniec maja i w czerwcu 2022 roku ten problem może dotyczyć nas wszystkich. Astrologowie podpowiadają, jak sobie z tym poradzić.

Rozpoczął się sezon zodiakalnych Bliźniąt. Warto uważać na kłamstwa

O czym powinniśmy pamiętać podczas sezonu Bliźniąt? Oto wskazówki astrologów:

1. Pilnuj swojej wyobraźni

W nadchodzącym czasie wszyscy będziemy mieli tendencję do fantazjowania na temat swojej przyszłości. To, co wydarzyło się wcześniej, straci dla nas znaczenie. Zmieni się też stosunek do wspomnień - możemy zmieniać ich treść, by brzmiały w odpowiedni sposób. W ten sposób postępują osoby spod znaku Bliźniąt, by wypracować sobie odpowiedni wizerunek. Kiedy jednak nie kontrolują swojej wyobraźni, z łatwością wpadają w paranoję. Rozpaczają i mają żal do ludzi z powodu zdarzeń, które nigdy nie miały miejsca. Warto o tym pamiętać, by nie wpaść w obsesję.

2. Uważaj na kłamstwa

Żaden inny znak zodiaku nie bywa tak często oskarżany o kłamstwa i manipulacje. To właśnie Bliźnięta są kojarzone z wymyślaniem niestworzonych historii, koloryzowaniem, zmienianiem wersji wydarzeń. Niektórzy uważają nawet, że osoby spod tego znaku są skłonne powiedzieć wszystko, byle tylko osiągnąć swój cel. W nadchodzącym czasie możemy przyłapać się na robieniu tego samego. Nie jest to też dobry moment na przyjmowanie cudzych słów bez zastrzeżeń. Teraz lepiej będzie zachować odrobinę nieufności.

3. Prowadź pamiętnik

Aby się nie pogubić, warto notować, co wydarzyło się konkretnego dnia i zwrócić uwagę na to, o czym myśleliśmy. To pomoże nam również skorzystać z największego talentu zodiakalnych Bliźniąt - umiejętności pracy ze słowami. Dzięki prowadzeniu pamiętnika możemy stać się bardziej kreatywni, zyskać nowe pomysły i stworzyć coś wartościowego.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?