Zamknij

Rozpoczął się sezon Wodnika. Osoby spod tych znaków zodiaku szybko znienawidzą ten czas

24.01.2022 12:24
Kobieta
fot. Shutterstock

Od 20 stycznia do 18 lutego 2022 roku w astrologii trwa sezon Wodnika - jednego z najbardziej niezrozumianych znaków zodiaku. Wywrze on wpływ na nasze samopoczucie i zachowanie.

Nie wszystkie znaki zodiaku przepadają za Wodnikiem. Są tacy, którzy w jego sezonie urodzinowym czują się doskonale, ale niektórzy szybko zaczynają mieć dosyć tego okresu. Kto najgorzej zniesie nadchodzące tygodnie? Według astrologów zły nastrój dopadnie Raki, Barany i Skorpiony.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są najmniej czuli. Zachowują się ozięble

Sezon Wodnika - od 20 stycznia do 18 lutego 2022 roku

Zodiakalny Wodnik to jeden z najbardziej ekscentrycznych znaków zodiaku. Ceni sobie wolność, nie lubi być kontrolowany, buntuje się przeciwko odgórnie narzucanym zasadom i czasem wybiera rozwiązania, których nikt nie rozumie. Choć bywa marzycielem i czasem buja w obłokach, nie jest zbyt emocjonalny i unika rozmów o uczuciach. Jego niezależność to największa wartość, więc zawsze będzie jej bronił. Dopuszcza do siebie jedynie najbliższych, bo lubi trzymać się na dystans. Prawie nikomu nie mówi o tym, co naprawdę myśli.

Od 20 stycznia do 18 lutego 2022 roku wiele znaków zodiaku przejmie te cechy charakteru i zacznie się zachowywać podobnie. Inni natomiast mogą mieć problemy z zaakceptowaniem tej sytuacji.

Te znaki zodiaku nie znoszą sezonu Wodnika

Przedstawiciele tych znaków zodiaku będą mieli teraz najwięcej kłopotów z porozumiewaniem się z ludźmi:

Skorpion

Skorpion w sezonie Wodnika odczuwa duży dyskomfort. Nagle ma wrażenie utraty kontroli nad całym swoim życiem. W rzeczywistości nigdy jej nie posiadał i często musiał zdawać się na przypadek. To właśnie w styczniu i w lutym zaczyna do niego docierać, w jakim stopniu bywał przy tym zależny od innych ludzi i ich decyzji. W nadchodzącym czasie wiele razy uświadomi sobie, że nie zawsze jest w stanie ich do czegoś namówić. Sytuacja zmusi go do tego, by dał im więcej wolności.

Rak

Rak przed nadejściem 14 lutego zdąży wyobrazić sobie wymarzoną randkę z obiektem swoich westchnień, a zaraz po tym w swoich fantazjach ujrzy szczęśliwy związek, ślub i założenie rodziny. Nie przyjdzie mu do głowy, by sprawdzić, czy jego wizje mają cokolwiek wspólnego z rzeczywistością. W walentynki czeka go ogromne rozczarowanie. Druga strona nawet nie wyśle mu wiadomości.

Baran

Baran pod koniec stycznia i w lutym jest wściekły, bo nagle wszyscy przestają go słuchać. Nikt nie chce mu się podporządkować - nawet najbliżsi, których przyzwyczaił do tego, że na każdym kroku wydaje im rozkazy. Każda osoba w jego otoczeniu zaczyna postępować po swojemu i traktuje go z lekceważeniem, ignorując jego gniewne okrzyki. Najgorzej czuje się wtedy, gdy ktoś zaczyna się z niego śmiać i mówi, że jego reakcja jest przesadzona.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?