Zamknij

Równonoc jesienna 2021. Horoskop na pierwszy dzień jesieni 22 września

16.09.2021 15:38
Kosmos
fot. Shutterstock

Pierwszy dzień astronomicznej jesieni przyniesie nam zapowiedź tego, co czeka nas w ostatnich miesiącach 2021 roku. Na co warto się przygotować? Przeczytaj swój horoskop i sprawdź.

Horoskop na równonoc jesienną zdradzi ci, na co powinieneś zwrócić uwagę podczas tej szczególnej doby w roku. Jeśli chcesz wiedzieć, co stanie się w pierwszym dniu i pierwszej nocy jesieni 2021 roku, przeczytaj swoją astrologiczną wróżbę.

Zobacz także: Te znaki zodiaku najgorzej znoszą rozstania. Długo noszą w sobie urazę

Horoskop na pierwszy dzień jesieni dla wszystkich znaków zodiaku

Równonoc jesienna występuje wtedy, gdy Słońce wchodzi w znak Wagi. Jest symbolicznym zakończeniem lata i zapowiedzią zimy. Od wieków uważa się ją za magiczny czas, w którym równają się ze sobą przeciwne moce - dzień i noc, dobro i zło, światło i ciemność, a także energia męska i żeńska. Zobacz, co będzie to oznaczało dla poszczególnych znaków zodiaku.

Horoskop na równonoc jesienną w 2021 roku - Baran

Barany za sprawą Marsa zaczną wątpić w słuszność swoich wcześniejszych decyzji. Mogą sobie teraz uświadomić, że były one zbyt pochopne. Zanim postanowią naprawić swoje błędy, powinny się jednak poważnie zastanowić nad tym, co chcą powiedzieć.

Horoskop na równonoc jesienną w 2021 roku - Byk

Byki odzyskają kontakt z kimś z przeszłości, a razem z tym pojawi się szansa na odnowienie relacji. Z pewnością się to uda, jeśli zachowają przyjacielskie nastawienie. Dzięki wzajemnemu zaufaniu uda się zacieśnić więź i zadbać o głębsze porozumienie.

Horoskop na równonoc jesienną w 2021 roku - Bliźnięta

Bliźnięta powinny teraz zwrócić uwagę na to, co im się śni. Wizje, które przyjdą do nich podczas równonocy, będą stanowiły drogowskaz na przyszłość. Warto skorzystać z sennika, który pomoże w ich interpretacji.

Horoskop na równonoc jesienną w 2021 roku - Rak

Raki pogrążą się we wspomnieniach i natychmiast tego pożałują. Coś zacznie je kusić, aby napisać do osoby, z którą od dawna nie rozmawiały. Nie skończy się to przyjemnie - zostaną odrzucone. Raz na zawsze wyleczą się z tego uczucia.

Horoskop na równonoc jesienną w 2021 roku - Lew

Lwy poczują się rozleniwione po wielu miesiącach intensywnej pracy nad sobą. W najbliższym czasie powinny poświęcić się sprawom towarzyskim i pasjom, które odkładały na bok. Październik będzie dla nich wymagającym okresem, ale w listopadzie i w grudniu będą mogły wreszcie złapać oddech.

Horoskop na równonoc jesienną w 2021 roku - Panna

Panny nabiorą ochoty, by uciec od wszystkich i od wszystkiego. W najbliższych miesiącach mogą mieć potrzebę samotności, a nawet izolacji. Wynika to z tego, że zgromadziły sporo doświadczeń, które wymagają przemyślenia i wyciągnięcia wniosków. Mimo wszystko warto jednak porozmawiać o nich z najbliższą osobą.

Horoskop na równonoc jesienną w 2021 roku - Waga

Wagi będą miały trudności z podjęciem decyzji w sprawie swojego życia uczuciowego. Wiele osób nagle zacznie szukać z nimi kontaktu i proponować im spotkania. Najlepiej zrobią, jeśli nie będą się teraz poważnie zobowiązywać, a zamiast tego umówią na kilka koleżeńskich spotkań.

Horoskop na równonoc jesienną w 2021 roku - Skorpion

Skorpiony zostaną przyłapane na kłamstwie. Jeśli nie przeproszą za to, że chciały kogoś oszukać, raz na zawsze stracą jego zaufanie. Nawet jeśli powiedziały nieprawdę albo zataiły informacje wiele lat temu, teraz muszą wziąć za to odpowiedzialność.

Horoskop na równonoc jesienną w 2021 roku - Strzelec

Strzelce nie powinny się skupiać na tym, o co mają żal, a zamiast tego zadbać o to, by okazać wdzięczność. Bliska osoba w ich otoczeniu od dłuższego czasu czuje się niesprawiedliwie oceniana. Czas nareszcie z nią o tym pomówić.

Horoskop na równonoc jesienną w 2021 roku - Koziorożec

Koziorożce spojrzą w przyszłość z optymizmem i będą miały zupełną rację. Dzięki swojej ciężkiej pracy teraz mogą cieszyć się życiem w towarzystwie wspaniałych ludzi. Szczególnie w relacjach miłosnych wszystko będzie się teraz doskonale układać.

Horoskop na równonoc jesienną w 2021 roku - Wodnik

Wodniki dopadnie przemęczenie i poczują, że mają ochotę przespać ostatnie miesiące roku. Kiedy jednak odrobinę odpoczną, szybko odkryją, że mają jeszcze mnóstwo do zrobienia. Z pomocą rodziny i przyjaciół świetnie dadzą sobie radę. 

Horoskop na równonoc jesienną w 2021 roku - Ryby

Ryby będą miały nowego adoratora, który nieśmiało zacznie dawać o sobie znać. Od tego, jak zareagują, zależy przyszłość tej relacji. Jeśli odpowiedzą na te zaloty, podczas świąt Bożego Narodzenia mogą już być zaręczone.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?