Zamknij

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku popełnią teraz błąd w miłości. Ich związek zawiśnie na włosku

13.10.2021 15:20
Mężczyzna
fot. Shutterstock

Mężczyźni, którzy posiadają te znaki zodiaku, powinni być teraz szczególnie uważni w swoich relacjach z kobietami. W przeciwnym wypadku mogą popełnić błąd, który wywoła przykre konsekwencje.

Retrogradacja Merkurego we wrześniu i w październiku 2021 roku była przypisana znakowi Wagi. Jest on związany z żywiołem Powietrza i to właśnie znaki, które mu podlegają, mogą mieć teraz poważne problemy w miłości.

Zobacz także: Jak uwodzą znaki zodiaku? Sprawdź, czy mu się podobasz

Retrogradacja Merkurego 2021. Mężczyźni spod tych znaków zodiaku popełnią błąd w związku

18 października zakończy się retrogradacja Merkurego - zjawisko, które wywierało wpływ na naszą komunikację i relacje z bliskimi. Wyjście Merkurego z cienia sprawi, że zaczniemy odczuwać intensywne emocje i zapragniemy jakoś je rozładować. Mężczyźni spod znaków zodiaku związanych z żywiołem Powietrza mogą nad sobą nie zapanować.

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku mogą teraz rozstać się z ukochaną

Panowie spod tych znaków zodiaku w najbliższych dniach powinni zadbać o swój związek:

Waga

Pan Waga może przekroczyć granice, gdy zechce wzbudzić u partnerki odrobinę zazdrości. Wystarczy, że zacznie wspominać swoje byłe dziewczyny, a w nieoczekiwany sposób doprowadzi tym samym do największej awantury tej jesieni. Lepiej nie igrać z ogniem, bo ta kłótnia może doprowadzić do nagłego rozstania.

Wodnik

Mężczyzna spod znaku Wodnika powinien uważnie słuchać tego, co mówi ukochana. Zamiast odpowiadać na jej pytania bez namysłu, musi teraz nauczyć się odpowiednio dobierać słowa. W przeciwnym wypadku podczas jednej z rozmów obie strony zupełnie się nie zrozumieją, co będzie miało katastrofalne skutki.

Bliźnięta

Pan spod znaku Bliźniąt stanie się zazdrosny o swoją partnerkę i zacznie się doszukiwać coraz to nowych powodów, by przestać darzyć ją zaufaniem. Najbardziej nerwowo zareaguje na wieść o byłym ukochanym jego kobiety, jeśli ten nagle postanowi się z nią skontaktować. Jest to wysoce prawdopodobne, bo "cofanie się" Merkurego sprzyja wszelkim rozmowom z eks. Zazdrość będzie więc uzasadniona. Mimo to lepiej pomówić o tym na spokojnie, zamiast się kłócić.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać