Zamknij

Nie kontaktuj się z eks, jeśli masz ten znak zodiaku. Źle się to dla ciebie skończy

06.10.2022 13:17

Kobiety i mężczyźni spod tych znaków zodiaku mają tendencję do zbyt częstych powrotów do przeszłości. Mogą wpaść w obsesję na punkcie byłego partnera.

Kobieta i mężczyzna
fot. Shutterstock

Właściciele tych znaków zodiaku są znani z tego, że często nie mogą zapomnieć o swojej byłej miłości. Za każdym razem, gdy próbują nawiązać kontakt z eks, zakochują się w tej osobie na nowo.

Zobacz także: Pary spod tych znaków zodiaku rozstają się bez słowa. Nie składają sobie żadnych wyjaśnień

Nie kontaktuj się z eks, jeśli masz ten znak zodiaku

Niektóre znaki zodiaku nigdy nie wrócą do byłego partnera - myślą tylko o przyszłości. Jednak Rak, Waga i Skorpion mają skłonność do idealizowania swoich wspomnień. Jeśli mają szansę zawalczyć o związek kolejny raz, robią to bez zastanowienia. Najczęściej kończy się to tak samo - złamanym sercem.

Rak, Waga i Skorpion. Te znaki zodiaku nie powinny kontaktować się z byłym partnerem

Kobiety i mężczyźni spod tych znaków zodiaku popełniają błąd, wysyłając wiadomość do swojej dawnej miłości:

Rak

Rak to znak zodiaku, który często żyje przeszłością. Wynika to z tego, że jest nieśmiały i obawia się tego, co go czeka. Zamiast dążyć do nawiązywania relacji z nowo poznanymi osobami, woli wracać do tego, co już dobrze zna. Nawet jeśli nie był szczęśliwy z byłym partnerem, zawsze będzie gotowy, by do niego wrócić. Zdarza się też, że zakochuje się w eks na nowo, często bez wzajemności.

Waga

Zodiakalna Waga ma tendencję do wikłania się w toksyczne relacje z byłymi partnerami. Osoba spod tego znaku zodiaku nie potrafi bowiem pogodzić się z tym, że rozstała się z kimś w niezgodzie albo nie zdążyła wyjaśnić nieporozumień. Po zerwaniu z partnerem zrobi wszystko, by naprawić relację, skrycie marząc przy tym o odrodzeniu się dawnej miłości. Najczęściej bardzo się przy tym poświęca, a na dodatek nie jest dobrze traktowana.

Skorpion

Skorpion wyróżnia się na tle pozostałych znaków zodiaku - ma niesamowitą pamięć. Potrafi odtworzyć swoje wspomnienia z niezwykłą dokładnością. Przypomina sobie więc najpiękniejsze chwile z partnerem i czuje się przy tym tak, jakby to było wczoraj. Jeśli jednak jego starania nie są odwzajemnione i ukochana osoba nie ma ochoty wrócić do miłosnej relacji, znajduje się w poważnych tarapatach. Skorpion zaczyna pałać żądzą zemsty. Kiedy już uda mu się zranić swoją dawną miłość, nie czuje jednak satysfakcji. Jest wtedy bardzo nieszczęśliwy.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku chcą żyć spontanicznie. Nie składają partnerce obietnic na przyszłość

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?