Zamknij

Te znaki zodiaku w ten weekend będą miały wszystkiego dosyć. Mogą się pokłócić z bliską osobą

26.11.2021 14:46
Kobieta
fot. Shutterstock

Horoskop na weekend 27-28 listopada 2021 roku wskazuje, że niektóre znaki zodiaku w ciągu kilku nadchodzących dni nie będą miały najlepszego nastroju. Powinny uważać na słowa, by nie wywołać awantury z kimś bliskim.

Właściciele tych znaków zodiaku w najbliższy weekend powinny trzymać język za zębami. Będą czuły się tak rozdrażnione, że nabiorą ochoty, by zaatakować bliską osobę. Od razu po kłótni pożałują wypowiedzianych przez siebie słów.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są najmniej czuli. Zachowują się ozięble

Horoskop na weekend 27-28 listopada 2021 roku

Przedstawiciele tych znaków zodiaku mogą w nadchodzących dniach bardzo zaszkodzić ważnej dla nich znajomości. Powiedzą coś, czego wcale nie myślą, tylko po to, aby kogoś zranić. Ich słowa okażą się jednak na tyle brutalne, że mogą doprowadzić do zerwania relacji.

Te znaki zodiaku w ten weekend będą miały wszystkiego dosyć

Osoby spod tych znaków zodiaku w nadchodzących dniach mogą pokłócić się z bliską osobą:

Strzelec

Strzelec zacznie rozpamiętywać cudze przewinienia sprzed lat i właśnie teraz postanowi zgłosić o nie pretensje. Zamiast być tak małostkowym, powinien się zastanowić, co dobrego może zrobić dla relacji tu i teraz. O wiele lepiej będzie pomyśleć o wspólnej przyszłości niż pogrążać się we wspomnieniach.

Panna

Panna popełni błąd, jeśli zacznie okazywać komuś swoją wyższość. Może szybko się przekonać, że wcale nie miała racji. Jeśli zachowa odrobinę pokory, uniknie przykrej kłótni i wynikającego z niej ośmieszenia.

Rak

Rak pod wpływem zazdrości może uznać, że jego znajomość z drugą osobą nie ma żadnego sensu. Zanim jednak otwarcie to oznajmi, powinien się zastanowić, czy odrobinę nie przesadza. Czy rzeczywiście ma powód, by się gniewać? A może po prostu czuje się niepewnie?

Zobacz także: Kobiety spod tych znaków zodiaku narzucają się mężczyznom. Często wychodzą na zdesperowane

Jesteś Mirandą, Samanthą, Charlotte czy Carrie? Twój znak zodiaku wskazuje, którą postać najbardziej przypominasz.