Zamknij

Te znaki zodiaku boją się dorosłości. Uciekają od obowiązków i tęsknią do dzieciństwa

22.10.2021 10:17
Kobieta
fot. Shutterstock

Osoby spod tych znaków zodiaku mają sporą trudność w wywiązywaniu się ze swoich obietnic i trudno im się stosować do narzuconych reguł. Marzy im się beztroskie życie.

Przedstawiciele tych znaków zodiaku często zachowują się dziecinnie i nieodpowiedzialnie. Męczą się, gdy muszą postępować według zasad.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są najmniej czuli. Zachowują się ozięble

Te znaki zodiaku boją się dorosłości

Te trzy znaki zodiaku najchętniej pozostałyby dziećmi na zawsze. Chociaż wcale nie martwią się tym, że mogą się zestarzeć, cierpią za każdym razem, gdy muszą zachowywać powagę i przyjmować z góry narzucone normy. Marzą o tym, by móc żyć po swojemu. Dorosłość postrzegają jako więzienie.

Te znaki zodiaku tęsknią do dzieciństwa

Przedstawiciele tych znaków zodiaku uciekają od obowiązków i łamią ustalone reguły:

Rak

Rak nie potrafi się odnaleźć w otaczającym świecie. Często ucieka do swojej wyobraźni. Zdarza mu się czuć tak zagubionym, że na pewien czas potrzebuje się wycofać z wszelkich kontaktów z ludźmi. W tym czasie czyta książki i ogląda filmy, snując fantastyczne wizje.

Strzelec

Strzelec reaguje przerażeniem na konieczność dopasowania się do zasad, przepisów czy umów. Wszelkie zobowiązania są dla niego męczące - czuje się wtedy tak, jakby dawał komuś prawo do kontroli nad sobą. Osoby spod tego znaku zodiaku często marzą o tym, by porzucić swoje normalne życie i wybrać się w podróż, która dostarczy im niezapomnianych przygód.

Lew

Lew chciałby móc traktować wszystko jak zabawę i nie rozumie, dlaczego inni ludzie zmuszają go do poważnego zachowania. Czuje się nieszczęśliwy, kiedy "dorośli" mówią, że nie wolno mu się głośno śmiać albo nie powinien okazywać swojego entuzjazmu, bo ma obowiązek dopasować się do okoliczności. Może się buntować i błaznować tak, jakby wciąż był w podstawówce.

Zobacz także: Kobiety spod tych znaków zodiaku narzucają się mężczyznom. Często wychodzą na zdesperowane