Zamknij

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku mają destrukcyjną osobowość. Oni najbardziej krzywdzą kobiety

23.11.2021 15:38
Zakochani
fot. Shutterstock

Przedstawiciele tych znaków zodiaku przyczyniają się do cierpienia swoich partnerek i często sprawiają, że przepłakują one całe wieczory. Nigdy nie czują się z tego powodu winni.

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku regularnie psują nastrój swoim kobietom i wprowadzają do ich życia negatywne emocje. Sprawiają im tym wiele bólu. 

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są najmniej czuli. Zachowują się ozięble

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku mają destrukcyjną osobowość

Przedstawiciele tych znaków zodiaku są toksyczni i wywierają negatywny wpływ na swoje partnerki. Ich relacje z nimi są oparte na samych przykrych doświadczeniach. Mimo to oni sami nigdy nie mają sobie nic do zarzucenia. Uważają, że są bez wad.

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku krzywdzą kobiety

Właściciele tych znaków zodiaku źle traktują swoje partnerki:

Rak

Zodiakalny Rak jest z natury bardzo melancholijny. Jego partnerka cały czas musi radzić sobie z jego spadkami nastroju. Nie podoba mu się, gdy jest uśmiechnięta, więc często robi wszystko, żeby wywołać w niej zwątpienie i zagubienie. Ukochana traci przy nim całą swoją energię i ma wrażenie, jakby ktoś odebrał jej radość życia.

Baran

Baran na początku relacji jest ciepły i serdeczny. Jednak z biegiem czasu coraz częściej mogą mu się zdarzać napady agresji. Krzyczy na ukochaną, prowokuje awantury, a także wyładowuje gniew na przedmiotach znajdujących się w mieszkaniu. Ciężko wytrzymać z takim nerwusem.

Skorpion

Skorpion ma obsesyjny charakter, więc jeśli uczepi się jakiegoś tematu, długo nie będzie chciał skończyć o nim mówić. Lubi też krytykować innych i mówić im, jak powinni postępować. Nie toleruje, gdy się go nie słucha. Partnerkę uważa za swoją własność.

Zobacz także: Kobiety spod tych znaków zodiaku narzucają się mężczyznom. Często wychodzą na zdesperowane

Jesteś Mirandą, Samanthą, Charlotte czy Carrie? Twój znak zodiaku wskazuje, którą postać najbardziej przypominasz.