Zamknij

Te znaki zodiaku najgorzej znoszą jesień. Listopad to dla nich niemal koniec świata

17.11.2021 14:07
Kobieta
fot. Shutterstock

Osoby spod tych znaków zodiaku najbardziej cierpią, gdy nastają dni bez słońca. Jesienią tracą energię i stają się przygnębione.

Właściciele tych znaków zodiaku w listopadzie tracą ochotę do życia. Starają się wtedy odkładać wszystkie obowiązki na później, zaczynają myśleć pesymistycznie i łatwo wpadają w rozdrażnienie.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są najmniej czuli. Zachowują się ozięble

Te znaki zodiaku najgorzej znoszą jesień

Jesienna melancholia to dla wielu z nas poważny problem, który może prowadzić do depresji. Kiedy spada poziom naszej energii i tracimy dostęp do światła, wszyscy czujemy się zmęczeni. Aura wokół jest zasmucająca, więc zaczynamy mieć dość. Jednak niektóre znaki zodiaku znoszą to o wiele ciężej niż pozostałe. One jesienią mają tylko jedną ambicję: spróbować przetrwać.

Te znaki zodiaku najbardziej cierpią w listopadzie

Osoby spod tych znaków zodiaku uważają, że listopad to najgorszy miesiąc w roku:

Rak

Z natury ponury Rak jesienią ma poczucie, że wszelkie zachowania płynące z jego natury są usprawiedliwione. Całymi dniami użala się nad sobą, narzeka w każdej rozmowie i jest jeszcze bardziej delikatny niż zwykle. Niewiele trzeba zrobić, aby go skrzywdzić. Może poczuć się zraniony nawet wtedy, gdy czyjeś postępowanie nie ma z nim żadnego związku.

Baran

Baran, który na co dzień jest pełen energii, w listopadzie zaczyna mieć silną potrzebę działania. Jakby chciał zaczarować świat wokół, stara się narzucać mu swoją wizję rzeczywistości. Namawia każdego do różnych aktywności, jednak nikt go wtedy nie słucha. Bliskim brakuje sił, by dopasować się do jego oczekiwań. W konsekwencji staje się sfrustrowany.

Lew

Lwem opiekuje się Słońce. Gdy nagle zaczyna go brakować, ten znak zodiaku traci niemal całą swoją energię. Bez światła nie ma siły wykonywać najprostszych zadań. Zmrok zapadający w połowie dnia wydaje mu się czymś tak nienaturalnym, że ma ochotę kłaść się spać około 16:00.

Zobacz także: Kobiety spod tych znaków zodiaku narzucają się mężczyznom. Często wychodzą na zdesperowane

Jesteś Mirandą, Samanthą, Charlotte czy Carrie? Twój znak zodiaku wskazuje, którą postać najbardziej przypominasz.