Zamknij

Który serial jest stworzony dla ciebie? Zdradzi to twój znak zodiaku!

14.04.2020 09:41
dziewczyna w słuchawkach
fot. Suhtterstock

"Przyjaciele", "The Crown", a może "Chef's Table"? Sprawdź, jaki serial czy też program telewizyjny będzie dla ciebie strzałem w dziesiątkę!

Znaki zodiaku wiele zdradzają na temat naszej osobowości oraz preferencji. Na podstawie naszej daty urodzenia można wyczytać, jakie telewizyjne show lub serial będą dla nas idealne. Zanim wybierzesz kolejną produkcję, sprawdź, co na ten temat zdradza twój znak zodiaku.

Znaki zodiaku a ulubione seriale

Jesteś miłośnikiem seriali i programów telewizyjnych? Jeśli tak, to ten horoskop jest stworzony z myślą o tobie. Dowiedz się, co na temat twoich serialowych preferencji mówi twój znak zodiaku.

Panna

Jesteś osobą, która lubi rozrywkę, ma świetne poczucie humoru i angażujesz się w 100% we wszystko, co robisz. Najlepszym wyborem będzie dla ciebie serial "Jak poznałem waszą matkę" składający się aż z 9 sezonów.

Lew

Masz w sobie mnóstwo empatii, dlatego inni uważają cię za dobrego przyjaciela. Serial "Kochane Kłopoty" opowiadający o relacji matki i córki cię zachwyci. Oglądając go, z pewnością nie raz się wzruszysz. Jest to produkcja należąca do serialowej klasyki. 

Wodnik

Mrożące krew w żyłach historie i nagłe zwroty akcji na ekranie to jest to, co w serialach lubisz najbardziej. Serial "Sposób na morderstwo" będzie dla ciebie strzałem w dziesiątkę.

Strzelec

Jesteś osobą o pogodnym usposobieniu i lubisz zabawne historie. Naszym typem dla ciebie jest jedna z najpopularniejszych serialowych produkcji świata, czyli "Przyjaciele". 

Baran

Jesteś indywidualistą i lubisz produkcje, z których możesz się czegoś nowego dowiedzieć. Proponujemy ci show "Chef's Table", w którym szefowie kuchni zdradzają swoje sekrety kulinarne i nie tylko.

Rak

Uczciwość zawsze stawiasz na pierwszym miejscu. Serial "The crown", w którym jest pełno intryg i zwrotów akcji z pewnością ci się spodoba. Ponadto pełni funkcję edukacyjną. Możesz się z niego sporo dowiedzieć na temat historii rodziny królewskiej.

Skorpion

Jesteś niezwykle wnikliwy i lubisz intrygi. W twoje preferencje idealnie wpisują się historie z udziałem gangsterów. Serial "Narcos" będzie dla ciebie strzałem w dziesiątkę! 

Waga

Od urodzenia lubisz wyzwania i jesteś estetą. Właśnie dlatego polecamy ci telewizyjne show "Next in Fashion" z udziałem projektantów mody, którzy rywalizują ze sobą, by zdobyć główną nagrodę.

Koziorożec

Lubisz się rozwijać i poszerzać horyzonty. Program "Sex Explained", w którym wyjaśniane są m.in. zagadnienia dotyczące fantazji seksualnych, psychologii w związku czy bezpłodności, z pewnością cię zainteresuje.

Byk

Jesteś urodzonym estetą i lubisz intrygi. Serial "Mad men" osadzony w latach 60. z udziałem Jona Hamma z pewnością ci się spodoba.

Ryby

Jesteś marzycielem i lubisz wracać myślami do czasów dzieciństwa. Właśnie dlatego serial "Ania, nie Anna" na podstawie historii "Ani z Zielonego Wzgórza" jest stworzony dla ciebie.

Bliźnięta

Intrygi i dramaty z dodatkiem blichtru to jest to, czego najczęściej szukasz w telewizji. Jeżeli jeszcze nie oglądałaś serialu "Plotkara", koniecznie nadrób zaległości.

Zobacz także: Mężczyźni urodzeni w tych miesiącach są najlepszymi ojcami!