Zamknij

Przyjaciele spod tych znaków zodiaku mogą teraz zdradzić bliską osobę. Nie będą godni zaufania

28.06.2022 14:36
Przyjaciółki
fot. Shutterstock

Kobiety i mężczyźni spod tych znaków zodiaku w lipcu będą sprawiać wrażenie oddanych przyjaciół. W rzeczywistości może być jednak zupełnie inaczej.

Barany, Panny i Wagi w nadchodzącym czasie będą ukrywać swoje prawdziwe intencje. Przyjaźnisz się z osobą, która posiada jeden z tych 3 znaków zodiaku? Lepiej miej się na baczności.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najbardziej niecierpliwe w miłości. Wywierają presję na innych

Horoskop na lipiec 2022 roku

Astrologowie ostrzegają, by w ciągu kilku najbliższych tygodni nie darzyć zbytnim zaufaniem osób spod znaku Barana, Panny i Wagi. Mogą mieć tendencję do manipulowania ludźmi. Jeśli zaczną zachowywać się tak, jakby nie chcieli się do czegoś przyznać, z pewnością będą knuli jakąś intrygę.

Przyjaciele spod tych znaków zodiaku mogą teraz zdradzić bliską osobę

Przyjaciele, którzy posiadają te znaki zodiaku, w lipcu 2022 roku nie będą godni zaufania:

Baran

Zodiakalny Baran może w tym miesiącu wpaść w fatalne zauroczenie. Spodoba mu się ktoś, kto spotyka się z ich przyjacielem, a na dodatek okaże się to odwzajemnione. Jest bardzo prawdopodobne, że nie będzie w stanie się powstrzymać i umówi się z tą osobą na randkę.

Panna

Panna przez kilka najbliższych tygodni będzie trzymać w tajemnicy to, co naprawdę myśli. Może udawać, że zgadza się z podejściem drugiej strony, ale zrobi to tylko po to, by w odpowiednim momencie udzielić jej zupełnie innej rady i mieć szansę zabrzmieć wiarygodnie. Będzie to od początku zaplanowane działanie.

Waga

W lipcu lepiej nie prosić Wagi o pomoc. Wszystko zrobi zupełnie inaczej, niż obiecała. Nie weźmie pod uwagę próśb i zaleceń, a zamiast tego postąpi w taki sposób, jaki sama uzna za najbardziej odpowiedni. Popełni wtedy spory błąd i namiesza w życiu swojego przyjaciela.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?