Zamknij

Prawo przyciągania w 2022 roku. Te znaki zodiaku powinny z niego skorzystać

10.01.2022 10:50
Kobieta
fot. Shutterstock

Przedstawiciele tych znaków zodiaku w 2022 roku mają największe szanse na spełnienie swoich pragnień. Muszą tylko nauczyć się korzystać z prawa przyciągania.

Niektóre znaki zodiaku będą musiały w tym roku zdać się na los. Jednak są też i takie, które same zdecydują o swojej przyszłości. Według astrologów to właśnie w ich życiu spełni się prawo przyciągania.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są najmniej czuli. Zachowują się ozięble

Prawo przyciągania w 2022 - horoskop

Prawo przyciągania zostało odkryte już w XX wieku, a zyskało popularność po publikacji Rhondy Byrne pt. "Sekret". Opiera się ono na bardzo prostym przekonaniu, że nasze myśli się urzeczywistniają, więc możemy odnieść sukces i spełnić swoje marzenia dzięki wyobraźni.

Ma ono swoje zastosowanie w magii - wielu ludzi uważa, że każdy z nas ma możliwość rzucania zaklęć. Wystarczy skoncentrować się na pragnieniu, a następnie głęboko uwierzyć, że już się ono zrealizowało. Część znaków zodiaku w tym roku będzie miała okazję to sprawdzić. Ich myśli będą miały ogromną moc, więc zaczną wpływać na ich życie.

Te znaki zodiaku mogą zastosować w 2022 roku prawo przyciągania

Przedstawiciele tych znaków zodiaku mogą w tym roku spełnić swoje pragnienia:

Panna

Panny przekonają się o tym, że aby przyciągnąć do siebie pieniądze muszą uwierzyć w to, że mają do nich szczęście. Zamiast rozmyślać o tym, że zawsze im ich brakuje, skupią się więc na wyobrażaniu sobie tego, jak zarabiają je niemal bez wysiłku. Szybko odkryją, jak niezawodna jest ta metoda. Pod koniec roku będzie je stać na spełnienie wszystkich marzeń.

Waga

Wagi powinny nauczyć się myśleć optymistycznie, bo w przeciwnym wypadku w tym roku czeka je wiele porażek. Wynik każdej rozmowy kwalifikacyjnej czy egzaminu zależy tylko i wyłącznie od ich nastawienia. Bez wiary w siebie nie będą mogły osiągnąć tego, na czym im zależy. Jeśli jednak znajdą sposób na to, by pokonać strach i zyskają przekonanie, że mogą osiągnąć wszystko, dokonają w tym roku cudów.

Lew

Lwy w tym roku zauważą, że inni reagują na nich dokładnie tak, jak one same o sobie myślą. Jeśli potrafią dostrzec swoją wartość i czują, że zasługują na wszystko, co najlepsze, Wszechświat obdarza je prezentami. Ilekroć jednak zaczynają wątpić w siebie i żywią przekonanie, że nie powinny otrzymywać od życia tak wiele, tracą to, na czym im najbardziej zależało.

Zobacz także: Kobiety spod tych znaków zodiaku narzucają się mężczyznom. Często wychodzą na zdesperowane