Zamknij

Po czym poznać, że ktoś jest nam pisany? Odkryjesz to dzięki zaćmieniu Księżyca

16.05.2022 11:00
Zaćmienie Księżyca
fot. Shutterstock

16 maja 2022 roku miało miejsce zaćmienie Księżyca. Jaki wpływ wywarło to zjawisko na nasze życie? Przekonamy się o tym w ciągu kilku najbliższych dni.

Zaćmienie Księżyca jest zjawiskiem porównywalnym przez astrologów do tysiąca pełni Księżyca. Ich zdaniem energia, z jaką nasz naturalny satelita wpływa na ziemską przyrodę, jest podczas tego wydarzenia tak silna, że nie da się jej z niczym porównać. Wywiera to wpływ zarówno na nasze samopoczucie, jak i podejście do życia. Horoskop na maj 2022 roku wskazuje, że niedługo dowiemy się czegoś ważnego.

Zobacz także: Znaki zodiaku a odchudzanie. Zobacz, jaki sport i dieta dają najlepsze efekty w twoim przypadku

Zaćmienie Księżyca 16 maja 2022 roku

Zakończył się wiosenny sezon zaćmień. Większość znaków zodiaku odczuła na sobie jego oddziaływanie - jedni mieli problemy z zasypianiem, a inni nie potrafili się dobudzić. Panowała nerwowa atmosfera i niektórzy często poddawali się złemu nastrojowi. 16 maja 2022 roku podczas pełni Księżyca wystąpiło zjawisko zaćmienia, więc napięcie ustąpi w ciągu kilku dni. Nie oznacza to jednak, że powinniśmy stracić czujność.

Po czym poznać, że ktoś jest nam pisany? Odkryjesz to dzięki zaćmieniu Księżyca

Czego możemy się dowiedzieć dzięki zjawisku zaćmienia? Oto wskazówka astrologów:

1. Czas podsumowań

Podczas zaćmienia Księżyca energia pełni jest zwielokrotniona, więc to najlepszy czas na podsumowywanie spraw z przeszłości - tym bardziej, że trwa retrogradacja Merkurego. Każdy z nas mógł ostatnio zauważyć, że wracały do niego wspomnienia, przez co czuł się tak, jakby przeżywał wiele sytuacji jeszcze raz. Zaćmienie odkrywa przed nami coś, czego do tej pory nie widzieliśmy. Wiele prawd wychodzi na jaw, a to sprawia, że zmieniamy podejście do ważnych spraw.

2. Nowy kierunek

Gdy snuliśmy wyobrażenia dotyczące przeszłości, prawdopodobnie wyjawiała się z nich wizja tego, jacy naprawdę chcielibyśmy być. Wszystko, co przeszkadzało nam w obrazach, jakie podsuwała nam fantazja, stanowi drogowskaz na przyszłość. W najbliższych dniach w naszych myślach mogą pojawiać się intuicyjne podpowiedzi dotyczące tego, co mogłoby sprawić, że będziemy szczęśliwi. Warto podążyć za tym przeczuciem.

3. Najważniejsze osoby w naszym życiu

Astrologowie twierdzą, że w sezonie zaćmień kończą się relacje, które nie mają szansy się rozwijać. Jeśli uczucie się wypaliło albo dwoje ludzi nie potrafi zadbać o siebie nawzajem, podczas takiego zjawiska wydarza się coś, co doprowadza do zerwania znajomości. W przypadku więzi, które od dawna wzbudzały nasze wątpliwości, ale były dla nas nad wyraz istotne, zaćmienie Księżyca jest okazją do sprawdzenia, czy warto dbać o relację. Ludzie, którzy pozostają w naszym życiu po zaćmieniu, to nasi najbliżsi - możemy mieć pewność, że byli nam pisani.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!