Zamknij

Dzisiaj wyjątkowo trudny dzień dla związków. Uważajcie, może dojść do ostrej kłótni

23.11.2018 09:53
Kobieta i mężczyzna w kawiarni
fot. Shutterstock

Już dzisiaj niezwykła pełnia księżyca nazywana Pełnią Śnieżnego Księżyca.

W związkach zdarzają się kłótnie i jest to zupełnie normalne. Jednak dzisiejszy dzień, a nawet cały weekend, mogą być wyjątkowo trudne dla wszystkich par. Dlaczego tak się dzieje? Wszystko to za sprawą pełni księżyca, która przypada 23 listopada i jest jedną z najbardziej wyjątkowych. Listopadowa pełnia nazywana jest Pełnią Śnieżnego Księżyca i wypada w znaku Bliźniąt. To wszystko składa się na niezwykle trudny czas dla wszystkich zakochanych, którzy ze zwykłej rozmowy mogą rozpętać prawdziwą awanturę. 

Pełnia Śnieżnego Księżyca

Badania naukowców pokazują, że pełnia księżyca ma realny wpływ na ludzkie zachowania. Właśnie w takie noce znacznie częściej dochodzi do różnego rodzaju przestępstw a także samobójstw. Nasilają się wtedy stany depresyjne, znacznie łatwiej uaktywniają się różne schorzenia psychiczne, co więcej, zwiększa się również poziom agresji. W takie dni warto zrezygnować z różnego rodzaju zabiegów czy prób zerwania z jakimś nałogiem, gdyż wszystkie nasze próby spełzną na niczym. 

Ze względu na wzrost agresji i negatywnych odczuć, pełnia to trudny czas dla miłości. Nie warto jej wtedy szukać, ponieważ na pierwszy plan wysuwa się nie prawdziwe uczucie, a namiętność, która potrafi zaślepić. Co ważne, na pełnię powinny uważać również pary, ponieważ w ten dzień do głosu mogą dojść wszystkie niewyjaśnione sprawy i utajone żale, a to prosta droga, która prowadzi do nieprzyjemnej i opłakanej w skutkach kłótni. 

Wpływ Pełni Śnieżnego Księżyca odczuwać będziemy aż do 24 listopada. 

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Zagłosuj

Jaki masz znak zodiaku?

Liczba głosów:

Znaki zodiaku mogą wiele powiedzieć o naszym charakterze i wrodzonych cechach. Zobacz, dlaczego te znaki uważane są złych kochanków i kochanki: