Zamknij

Horoskop na pełnię Księżyca 28 stycznia 2021 roku. Przekonaj się, co cię czeka

25.01.2021 15:41
Horoskop na pełnię Księżyca
fot. Shutterstock

28 stycznia 2021 roku o godzinie 20:18 na niebie będzie miała miejsce pełnia Wilczego Księżyca w ognistym znaku Lwa. Zobacz, czego możesz się wtedy spodziewać.

Horoskop na pełnię Księżyca w Lwie 28 stycznia 2021 roku podpowie ci, jak przygotować się na czekające cię wydarzenia. Kto może być teraz pełen nadziei, a kto powinien zacząć się martwić?

Zobacz także: Kobiety spod tych znaków zodiaku są złymi matkami. Ich dzieci często zrywają z nimi kontakt

Pierwsza pełnia Księżyca w 2021 roku wypada na tle gwiazdozbioru Lwa. Zodiakalny Lew pomoże nam nabrać optymizmu. Początek nowego roku to odpowiedni czas na to, by pomyśleć z odwagą o swojej przyszłości. Co tak naprawdę chcielibyśmy osiągnąć? Lew uczy nas, że dawne porażki i wszystko, co do tej pory nas smuciło, nie ma już znaczenia. Liczy się tylko to, co będzie!

Najważniejszą wartością dla tego znaku jest autentyczność. Podczas tej pełni Księżyca możemy poczuć, że chcemy nareszcie wyrazić to, co jest dla nas ważne. Mogą to być myśli, uczucia, pomysły - wszystko, co służy naszemu rozwojowi i pomaga nawiązać bliższe relacje z ludźmi.

Warto pamiętać, by działać w sposób kreatywny. Im więcej entuzjazmu, tym lepiej. Jeśli jest w naszym życiu coś, co sprawia, że cieszymy się jak dziecko, powinniśmy poświęcić temu swój czas. Może nam przynieść pieniądze albo dać szansę na to, by zyskać podziw ludzi, którzy pomogą nam kiedyś w karierze.

W relacjach uczuciowych warto postawić na szczerość i bezpośrednią komunikację. Kochankowie będą teraz cenić odważne wyznania. Pojawi się szansa na przeprowadzenie długich rozmów, na które czekaliśmy od miesięcy. W sypialni zapłonie ogień, a każda ze stron będzie chciała dominować.

Horoskop na pełnię Księżyca 28 stycznia 2021 dla wszystkich znaków zodiaku

Przeczytaj przepowiednię dla swojego znaku zodiaku i zobacz, co czeka cię w najbliższych dniach.

Horoskop na pełnię Księżyca w Lwie 28 stycznia 2021 roku - Baran

Zodiakalne Barany będzie korciło, by sprowokować do zwierzeń bardzo skrytą osobę. Jeśli nie chcą być posądzone o wścibstwo, same powinny najpierw podzielić się swoją historią. Kto wie - może będzie z tego przyjaźń? Wiele na to wskazuje!

Horoskop na pełnię Księżyca w Lwie 28 stycznia 2021 roku - Byk

Byki zrozumieją, co robiły źle przez ostatnie lata. Styczniowa pełnia Księżyca pomoże im sobie uświadomić, jak mogą uniknąć popełnienia tego samego błędu jeszcze raz. Odzyskają nadzieję i nabiorą wiary, że tym razem wszystko potoczy się inaczej.

Horoskop na pełnię Księżyca w Lwie 28 stycznia 2021 roku - Bliźnięta

Część zodiakalnych Bliźniaków zapragnie wprowadzić spore zmiany. Zaczną marzyć o nowym domu, w którym otworzą kolejny etap życia. W wielu przypadkach będzie to oznaczało podjęcie decyzji o przeprowadzce albo przemeblowaniu mieszkania.

Horoskop na pełnię Księżyca w Lwie 28 stycznia 2021 roku - Rak

Raki poczują, że stanęły w miejscu. Zbyt długo rozmyślały o sprawach z przeszłości i nawet nie zauważyły, że zaczął się kolejny rok. Podczas pełni Księżyca zaczną planować kolejne miesiące i wpadną na pomysł, jak spełnić swoje marzenia. Warto poprosić o pomoc przyjaciół.

Horoskop na pełnię Księżyca w Lwie 28 stycznia 2021 roku - Lew

Zodiakalne Lwy podczas pełni Księżyca otrzymają wiele niespodziewanych wiadomości. Dowiedzą się czegoś, co całkowicie odmieni ich spojrzenie na ważną dla nich sprawę. Mogą usłyszeć wyznanie, przez które postanowią zmienić swoje dotychczasowe plany.

Horoskop na pełnię Księżyca w Lwie 28 stycznia 2021 roku - Panna

Panny mogą wpaść na pomysł, by zadbać o swój wygląd. Uświadomią sobie, że kwiecień i maj wcale nie są tak daleko... Aby jak najlepiej wyglądać w swoich wiosennych stylizacjach, zaczną ćwiczyć w domu. Powinny jednak pamiętać, by robić to z głową i rozgrzewać się przed każdym treningiem. W przeciwnym wypadku czeka je kontuzja.

Horoskop na pełnię Księżyca w Lwie 28 stycznia 2021 roku - Waga

Gdyby zodiakalne Wagi poświęcały samym sobie tyle czasu i energii, ile są skłonne oddać ukochanej osobie, byłyby bardzo szczęśliwe. Niestety większość z nich w tym tygodniu zapomni o tym, że warto zadbać także o siebie. Poczują się rozczarowane, kiedy nie otrzymają nic w zamian.

Horoskop na pełnię Księżyca w Lwie 28 stycznia 2021 roku - Skorpion

Bliska osoba w otoczeniu Skorpionów zacznie zachowywać się w sposób, którego nikt nie był w stanie przewidzieć. Nie będzie słuchała niczyich rad. Szkoda czasu na próby przekonania jej do zmiany zdania. Skorpiony będą musiały się z tym pogodzić.

Horoskop na pełnię Księżyca w Lwie 28 stycznia 2021 roku - Strzelec

Pełnia Księżyca w Lwie przypomni Strzelcom, co jest dla nich naprawdę ważne - dobra zabawa! Mogą wpaść na pomysł, by zacząć publikować zabawne treści na portalach społecznościowych. Komuś spodobają się one do tego stopnia, że postanowi nawiązać miłą rozmowę...

Horoskop na pełnię Księżyca w Lwie 28 stycznia 2021 roku - Koziorożec

Koziorożce znajdą sposób na to, by poprawić sobie humor przed nadejściem wiosny. Zimowa aura przestanie wywierać na nie wpływ, bo będą całkowicie pochłonięte swoim nowym pomysłem. Jeśli go zrealizują, zyskają podziw bliskich i współpracowników.

Horoskop na pełnię Księżyca w Lwie 28 stycznia 2021 roku - Wodnik

Zodiakalne Wodniki będą miały okazję nareszcie wyjaśnić sprawę, która niepokoiła je od dawna. Z radością odkryją, że nie było się czym martwić. Druga osoba zrozumie ich punkt widzenia i konflikt zostanie zażegnany.

Horoskop na pełnię Księżyca w Lwie 28 stycznia 2021 roku - Ryby

W życiu Ryb pojawi się nowa znajomość, po której będą sobie wiele obiecywały. Fascynacja może przerodzić się w zauroczenie. Warto zebrać się na odwagę i zaproponować spotkanie. Romantyczny spacer będzie miał przyjemne konsekwencje.

Zobacz także: Te znaki zodiaku najczęściej chorują. Nie cieszą się najlepszym zdrowiem

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?