Zamknij

Te znaki zodiaku w tym tygodniu mają szansę zdobyć partnera. Wszystko za sprawą pełni Księżyca

20.09.2021 12:22
Zakochani
fot. Shutterstock

Horoskop miłosny na nadchodzącą pełnię Księżyca w Rybach 21 września zapowiada, że niektóre znaki zodiaku będą miały wtedy wyjątkowe szczęście w miłości. Sprawdź, kto znalazł się na liście.

Pełnia Księżyca 21 września 2021 roku okaże się szczęśliwą datą dla części znaków zodiaku. Jeśli są w kimś zakochane, właśnie teraz uda im się zdobyć upragnioną osobę.

Zobacz także: Jak uwodzą znaki zodiaku? Sprawdź, czy mu się podobasz

Pełnia Księżyca 21 września 2021 roku - horoskop miłosny

Pełnia Księżyca w Rybach to wyjątkowo romantyczny czas. Osoby, które są zauroczone, właśnie teraz będą miały najsilniejsze przeczucia. Zrozumieją, co powinny zrobić, by nawiązać bliską relację z kimś, na kim im zależy.

Te znaki zodiaku w tym tygodniu mają szansę zdobyć partnera

Osoby spod tych znaków zodiaku mogą się teraz szczęśliwie zakochać:

Ryby

Niezależnie od tego, jak wiele czasu minęło od ostatniej rozmowy z ukochaną osobą, zodiakalne Ryby mogą teraz odnowić z nią kontakt i znów stworzyć bliską więź. Pod wpływem Księżyca o wiele łatwiej będzie teraz formułować miłosne wyznania. Dzięki odpowiedniemu doborowi słów druga strona poczuje się zachęcona do dalszej rozmowy.

Rak

Raki zaczną w tym tygodniu żałować, że kilka miesięcy temu zrezygnowały z jakiejś znajomości. W najbliższych dniach pojawi się szansa, by przeprosić za swoje zachowanie i zaproponować tej osobie spotkanie. Warto umówić się z nią na niedzielę - wtedy randka będzie wyjątkowo udana.

Byk

Zodiakalne Byki w tym tygodniu zyskają możliwość, by pobyć z bliską osobą sam na sam. To stworzy okazję do wyznania uczuć podczas szczerej rozmowy. Okaże się wtedy, że druga osoba je odwzajemnia i marzy o stworzeniu związku. Będzie to szczęśliwa relacja, która przetrwa wiele lat.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać