Zamknij

To zjawisko sprawi, że mężczyźni zmienią się nie do poznania. Ich zachowanie może cię zaskoczyć

09.09.2022 20:00

Pełnia Księżyca w Rybach 10 września 2022 roku wywrze silny wpływ na wielu mężczyzn. Sprawdź, na co powinnaś się przygotować.

Mężczyzna
fot. Shutterstock

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku pod wpływem nadchodzącej pełni Księżyca zaczną zachowywać się zupełnie inaczej niż zwykle. Warto wiedzieć, czego się po nich spodziewać, by uniknąć niepotrzebnych spięć.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najbardziej niecierpliwe w miłości. Wywierają presję na innych

Horoskop na pełnię Księżyca w Rybach 10 września 2022 roku

Przedstawiciele tych znaków zodiaku w najbliższym czasie mogą zaskoczyć swoim zachowaniem niejedną osobę w otoczeniu. Staną się teraz bardziej wrażliwi i romantyczni. Nawet ci, którzy na co dzień kierują się zdrowym rozsądkiem, mogą zupełnie nagle zacząć mówić o miłości. Jeśli partnerka ich wtedy wyśmieje lub odrzuci, w relacji pojawią się poważne kłopoty.

Ci mężczyźni podczas nadchodzącej pełni Księżyca zmienią się nie do poznania

Właściciele tych znaków zodiaku będą pod największym wpływem pełni Księżyca w Rybach:

Waga

Pan Waga w ciągu kilku ostatnich tygodni mógł wydawać się odrobinę zamknięty w sobie. Nie chciał mówić o emocjach i w żaden sposób nie wyjawiał swoich planów na przyszłość. Jego potencjalna partnerka nie wiedziała więc, czy ma szansę na zbudowanie związku z tym mężczyzną. W sobotę może być bardzo zaskoczona jego zachowaniem - jej ukochany nagle się otworzy i podzieli wszystkimi swoimi przemyśleniami. Lepiej, by wysłuchała go z uwagą. Poczuje się zraniony, jeśli nie uzyska odpowiedzi, jakiej oczekiwał.

Koziorożec

Mężczyzna spod znaku Koziorożca w najbliższym czasie zwierzy się ukochanej ze swojej największej słabości. Będzie liczył na jej wsparcie i akceptację. Kiedy się okaże, że zamiast je uzyskać, został skrytykowany, może podjąć decyzję o rozstaniu niemal z dnia na dzień. Ten mężczyzna rzadko przyznaje się do tego, że z czymś sobie nie radzi. Potrzebuje, by jego partnerka zachowała się wtedy jak przyjaciółka.

Skorpion

Zodiakalny Skorpion niemal nigdy o nic nie prosi. W ciągu kilku nadchodzących dni prawdopodobnie jednak się na to zdecyduje. Jeśli jego partnerka postanowi odmówić, a na dodatek zrobi to dla własnej satysfakcji, szybko tego pożałuje. Cała sytuacja obróci się przeciwko niej.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku chcą żyć spontanicznie. Nie składają partnerce obietnic na przyszłość

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?