Zamknij

Horoskop na pełnię Księżyca 20 października 2021 roku. Barany nawiążą gorący romans

19.10.2021 13:49

20 października 2021 roku zobaczymy na niebie pełnię Księżyca. Będzie miała miejsce w ognistym znaku Barana. Zobacz, czego możesz się wtedy spodziewać.

Pełnia Księżyca
fot. Shutterstock

Horoskop na pełnię Księżyca 20 października 2021 roku podpowie ci, jak przygotować się na czekające cię wydarzenia. Kto może być teraz pełen nadziei, a kto powinien zacząć się martwić?

Zobacz także: Kobiety spod tych znaków zodiaku są złymi matkami. Ich dzieci często zrywają z nimi kontakt

Pełnia Księżyca 20 października 2021 roku. Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku

Pełnia Księżyca 20 października 2021 roku wypada na tle gwiazdozbioru Barana. Jest to znak należący do żywiołu Ognia. Nadchodzące dni będą pełne emocji, a część znaków zodiaku odczuje znaczny wzrost libido.

Zakończenie retrogradacji Merkurego pozwoli nam się odblokować i skłoni do intensywnych działań. Mamy teraz szansę wprowadzić do życia zmiany, na które czekaliśmy od dawna.

Horoskop na pełnię Księżyca 20 października 2021 roku

Przeczytaj przepowiednię dla swojego znaku zodiaku i zobacz, co czeka cię w najbliższych dniach.

Horoskop na pełnię Księżyca w Baranie 20 października 2021 roku - Baran

Barany czekają w tym tygodniu namiętne noce. Na pierwszym planie w ich życiu znajdą się kwestie związane z seksualnością. W nadchodzącym czasie mogą poznać kogoś, z kim nawiążą płomienny romans.

Horoskop na pełnię Księżyca w Baranie 20 października 2021 roku - Byk

Byki zaskoczą same siebie, postępując w jakiejś sprawie zupełnie inaczej niż się tego spodziewały. Ich zachowanie bardzo komuś zaimponuje. To może być początek ciekawej relacji.

Horoskop na pełnię Księżyca w Baranie 20 października 2021 roku - Bliźnięta

Bliźnięta powinny teraz odważnie wyrażać swoje uczucia. Teraz nareszcie mają szansę przekonać swoich bliskich do zmian. Jeśli się zgodzą, przed końcem 2021 roku może się jeszcze wiele wydarzyć.

Horoskop na pełnię Księżyca w Baranie 20 października 2021 roku - Rak

Raki zaczną rozumieć, kto naprawdę jest ich przyjacielem, a kto nie. W tym tygodniu postawią wyraźne granice ludziom, którzy chcieli je wykorzystać. To doda im ogromnej pewności siebie.

Zobacz także: Pełnia Księżyca - jej znaczenie i wpływ na człowieka. Co powinniśmy o niej wiedzieć?

Horoskop na pełnię Księżyca w Baranie 20 października 2021 roku - Lew

Lwy nabiorą odwagi, co pomoże im zrealizować cele, jakie postawiły sobie na początku roku. Nie powinny teraz tracić pewności siebie. Wszystko pójdzie jak z płatka, a ten tydzień przyniesie sporo satysfakcji.

Horoskop na pełnię Księżyca w Baranie 20 października 2021 roku - Panna

Panny mogą się trochę zdenerwować, gdy odkryją, że ukochana osoba snuła plany za ich plecami. Zamiast robić awanturę, powinny spokojnie o tym porozmawiać. Problem szybko zostanie rozwiązany.

Horoskop na pełnię Księżyca w Baranie 20 października 2021 roku - Waga

Wagi zaczną mieć takie powodzenie u płci przeciwnej, że nie będą wiedziały, co mają z tym zrobić. Najlepiej nie składać teraz żadnych uczuciowych deklaracji. Przed końcem miesiąca wszystko może się zmienić.

Horoskop na pełnię Księżyca w Baranie 20 października 2021 roku - Skorpion

Skorpiony zwrócą uwagę na kogoś, kto od dłuższego czasu jest już zajęty. Mimo to postanowią go zdobyć i z pewnością im się to uda. Nie będą odczuwać z tego powodu wyrzutów sumienia.

Horoskop na pełnię Księżyca w Baranie 20 października 2021 roku - Strzelec

Strzelce poczują, że są w doskonałym humorze i nic nie jest w stanie im go zepsuć. To dla nich najlepszy czas w roku na snucie planów na nadchodzący rok. Teraz mają najlepsze pomysły.

Horoskop na pełnię Księżyca w Baranie 20 października 2021 roku - Koziorożec

Koziorożce powinny się spodziewać nagłego zastrzyku gotówki. Niemal z dnia na dzień w ich życiu pojawi się szansa, by sporo zarobić. Jeśli przyjmą tę propozycję, zyskają stałe zlecenie dodatkowe.

Horoskop na pełnię Księżyca w Baranie 20 października 2021 roku - Wodnik 

Wodniki zostaną niesprawiedliwie oskarżone o egoizm. Druga strona zupełnie ich nie zrozumie i zrobi im awanturę bez żadnego powodu. Na dodatek może nawet za to nie przeprosić. Lepiej nie próbować jej niczego tłumaczyć. Szanse na to pojawią się dopiero pod koniec miesiąca.

Horoskop na pełnię Księżyca w Baranie 20 października 2021 roku - Ryby

Ryby nie będą wiedziały, jak postąpić. Zacznie im się wydawać, że są zmuszone wybierać między dwiema przeciwnymi możliwościami. Jeśli jednak zaczekają do następnego tygodnia, może się okazać, że wszystko da się ze sobą jakoś pogodzić.

Zobacz także: Te znaki zodiaku najczęściej chorują. Nie cieszą się najlepszym zdrowiem

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?