Zamknij

Pary spod tych znaków zodiaku w lipcu mogą podjąć decyzję o rozstaniu. Powodem będą kłótnie

05.07.2022 12:34
Zakochani
fot. Shutterstock

Horoskop miłosny na lato 2022 roku nie dla wszystkich jest łaskawy. Te zodiakalne pary w lipcu nie będą w stanie się ze sobą porozumieć.

Zakochani spod tych znaków zodiaku w ciągu kilku najbliższych tygodni mogą doświadczyć wielu problemów. Ich komunikacja nie będzie udana.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najbardziej niecierpliwe w miłości. Wywierają presję na innych

Horoskop miłosny na lato 2022 roku

Jak twierdzą astrologowie, lipiec upłynie niektórym zodiakalnym parom dość nieprzyjemnie. Mogą teraz działać sobie na nerwy. Trudno im będzie znaleźć wspólny język, przez co zaczną się nieustannie awanturować. To sprawi, że pomyślą o zakończeniu związku.

Pary spod tych znaków zodiaku w lipcu mogą podjąć decyzję o rozstaniu

Te zodiakalne pary w lipcu będą często się kłócić:

Byk i Rak

Rak zacznie mieć do Byka nieustanne pretensje o to, że nie dotrzymuje słowa. Wymieni każdą niespełnioną obietnicę, a zrobi to z nadzieją, że od teraz zachowanie partnera zmieni się na lepsze. W rzeczywistości stanie się jednak coś innego. Byk uświadomi sobie, że przestało mu zależeć na tej relacji.

Baran i Bliźnięta

W najbliższym czasie Baran uświadomi sobie, że partner od dawna myśli o kimś innym. Może to być niespełniona miłość z przeszłości albo nowo poznana osoba. Bliźniak coraz częściej będzie o niej fantazjował, a pod koniec miesiąca może nabrać pewności, że chce zbudować z nią wspólną przyszłość.

Skorpion i Wodnik

Wodnik nie będzie miał teraz ochoty na rozmowy o miłości - szczególnie wtedy, gdy zaczną one wynikać z czyjejś obawy. Partner spod znaku Skorpiona będzie teraz snuł same katastroficzne wizje, co Wodnik uzna za męczące. Jeśli sytuacja się nie zmieni, straci cierpliwość i odejdzie.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?