Zamknij

Pary spod tych znaków zodiaku tworzą związek w późnym wieku. Muszą dojrzeć do stworzenia więzi

12.05.2022 13:27
Zakochani
fot. Shutterstock

Te zodiakalne pary w pierwszych latach trwania relacji nie potrafią rozmawiać o miłości. Chociaż się sobie podobają, najczęściej trzymają to przed sobą w ukryciu.

Zakochani spod tych znaków zodiaku mogą się wybrać na pierwszą randkę nawet po dekadzie znajomości. Nie spieszą się ze stworzeniem związku.

Zobacz także: Znaki zodiaku a odchudzanie. Zobacz, jaki sport i dieta dają najlepsze efekty w twoim przypadku

Pary spod tych znaków zodiaku tworzą związek w późnym wieku

Pary spod tych znaków zodiaku przez długie lata mają się ku sobie, zanim postanowią stworzyć miłosną relację. Zaczynają znajomość jako przyjaciele i dopiero z biegiem czasu odkrywają, jak silne uczucie je łączy. Z tego powodu często podejmują decyzję o ślubie.

Pary spod tych znaków zodiaku muszą dojrzeć do stworzenia więzi

Te pary czekają wiele lat, zanim stworzą związek:

Baran i Strzelec

W młodym wieku oboje są zbyt wybuchowi, by móc zbudować udaną relację miłosną. Kłócą się niemal cały czas, zamiast szukać porozumienia. Jednak po wielu latach, gdy odkrywają, że sympatia między nimi wciąż pozostaje silna, wypracowują kompromis. Baran rzadziej unosi się gniewem, a Strzelec przestaje obracać problemy w żart.

Panna i Waga

Wyznają w życiu podobne wartości, ale partner spod znaku Wagi na początku nie umie tego pokazać. Zdarza mu się zachowywać niedojrzale, co utrudnia znalezienie porozumienia. Oboje znajdują wspólny język po wielu latach. Wtedy odkrywają, że od zawsze myśleli tak samo.

Lew i Wodnik

Muszą się ze sobą zaprzyjaźnić, by stworzyć szczęśliwy związek. W przypadku Lwa i Wodnika przyspieszenie tego procesu jest niemożliwe. Oboje powinni poznać się naprawdę dobrze, zanim zaczną mówić ze sobą o uczuciach. W przeciwnym wypadku nie będą mieli szansy się dowiedzieć, że są pokrewnymi duszami.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!