Zamknij

Pary spod tych znaków zodiaku szybko decydują się na ślub. Ich miłość jest szalona

09.03.2022 14:45

Te zodiakalne pary zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia. Mogą podjąć decyzję o ślubie już po kilku tygodniach znajomości.

Zakochani
fot. Shutterstock

Zakochani spod tych znaków zodiaku są w siebie zapatrzeni - do momentu, gdy przyglądają się sobie nawzajem podczas zakupów. Ich stosunek do wydatków jest skrajnie odmienny, przez co cały czas działają sobie na nerwy. Kłócą się o pieniądze niemal na każdym kroku.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są najmniej czuli. Zachowują się ozięble

Pary spod tych znaków zodiaku szybko decydują się na ślub

Pary spod tych znaków zodiaku zachowują się w swojej obecności jak ugodzone strzałą Amora - zupełnie tracą panowanie nad sobą. Zaczynają myśleć o sobie przez całą dobę, nie potrafią wytrzymać bez siebie nawet kilku dni, a potem... podejmują decyzję o ślubie. Nawet jeśli ich znajomi tego nie akceptują, oni postanawiają podjąć ryzyko. Nie zawsze postępują wtedy słusznie.

Pary spod tych znaków zodiaku przeżywają szaloną miłość

Te zodiakalne pary biorą ślub w błyskawicznym tempie:

Baran i Lew

Chociaż Lew nie przepada za pośpiechem w miłości, pod wpływem ekscytacji ulega wpływowi Barana. Ten znak słynie ze swojego braku cierpliwości. Kiedy czuje, że jest zakochany, chce jak najszybciej nabrać pewności, że jego uczucie jest odwzajemnione. Z tego powodu nie odstępuje partnera na krok i namawia go do szybkiego ślubu. Później jednak kłócą się tak często, że Lew już po kilku miesiącach składa pozew o rozwód.

Skorpion i Ryby

Zakochani spod znaku Ryb i Skorpiona tworzą głębokie porozumienie dusz. Gdy zaczynają ze sobą rozmawiać, mają wrażenie, że nikt wcześniej nie potrafił ich tak dobrze zrozumieć. W pierwszych tygodniach znajomości mogą kontaktować się ze sobą niemal bez przerwy. Gdy nabiorą przekonania, że są sobie pisani, podejmują decyzję o ślubie. Nawet jeśli odrobinę się pospieszą, ich związek może przetrwać przez kolejne kilkadziesiąt lat.

Byk i Waga

Na początku znajomości dostają na swoim punkcie prawdziwej obsesji i są skłonni zmienić dla siebie całe swoje życie. Byk i Waga to znaki pod opieką Wenus, więc przyciągają się nawzajem jak magnes. Zaczynają rozmawiać o ślubie po niecałym miesiącu znajomości, a jeśli okoliczności temu sprzyjają, mogą zorganizować ceremonię. Kiedy jest już po wszystkim, ich wzajemna fascynacja ustępuje miejsca nudzie. Szybko zaczynają mieć siebie dosyć.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?