Zamknij

Pary spod tych znaków zodiaku rozstają się tuż przed ślubem. Od tej pory nie chcą się znać

27.09.2022 14:42

Zakochani spod tych znaków zodiaku w pierwszych latach znajomości nie widzą poza sobą świata. Na chwilę przed wypowiedzeniem sakramentalnego "tak" zaczynają jednak czuć do siebie antypatię.

Zakochani
fot. Shutterstock

Pary spod tych znaków zodiaku zaczynają działać sobie na nerwy dopiero wtedy, gdy planują przyrzec sobie miłość aż po grób. Wizja wspólnego życia jest dla nich przerażająca.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najbardziej niecierpliwe w miłości. Wywierają presję na innych

Pary spod tych znaków zodiaku rozstają się tuż przed ślubem

Zakochani spod tych znaków zodiaku nigdy nie stworzą relacji na całe życie. Chociaż do pewnego etapu wszystko układa im się doskonale, niedługo przed złożeniem ostatecznych deklaracji zaczynają widzieć w sobie same wady. Wtedy się rozstają i postanawiają nie mieć już ze sobą nic wspólnego.

Zakochani spod tych znaków zodiaku nigdy nie biorą ślubu

Te pary rezygnują z zawarcia związku małżeńskiego i decydują się zerwać ze sobą kontakt:

Baran i Lew

Z pozoru są jedną z najlepiej dobranych par w zodiaku. To jednak tylko iluzja. Baran jest zbyt niestały, by Lew kiedykolwiek mógł się przy nim poczuć pewnie i bezpiecznie. Jego wybuchy gniewu przerażają partnera, a niedojrzałość - irytuje. Z tego powodu najczęściej to właśnie Lew podejmuje decyzję o zakończeniu związku.

Byk i Rak

Długo pozostają dobrymi przyjaciółmi, więc po jakimś czasie nabierają przekonania, że mogliby być parą i założyć rodzinę. Nigdy im się to jednak nie uda. Wrażliwy Rak nie wie, jak ma sobie poradzić z upartością Byka. Często czuje się przez niego źle potraktowany, choć w rzeczywistości wcale tak nie jest. Przed ślubem domaga się więc romantycznych deklaracji, których partner nie jest w stanie mu dać. Ich związek kończy się wtedy z wielkim hukiem.

Strzelec i Wodnik

Oboje są indywidualistami i lubią spędzać ze sobą czas, bo podchodzą do życia w podobny sposób. Jednak ich potrzeba wolności sprawia, że oboje wątpią w sens zawierania związku małżeńskiego. Oboje wpadają w panikę, gdy zbliża się wyznaczona data, po czym zaczynają atakować siebie nawzajem i przerzucać na siebie odpowiedzialność. Ślub zostaje odwołany. Zarówno Wodnik, jak i Strzelec, nie chcą tego później wspominać.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku chcą żyć spontanicznie. Nie składają partnerce obietnic na przyszłość

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?