Zamknij

Pary spod tych znaków zodiaku rozstają się bez słowa. Nie składają sobie żadnych wyjaśnień

28.09.2022 12:47

Zakochani spod tych znaków zodiaku po krótkim czasie trwania znajomości rezygnują z dalszego utrzymywania kontaktów. Oboje dobrze wiedzą, że ich relacja nie ma przyszłości.

Zakochani
fot. Shutterstock

Pary spod tych znaków zodiaku nie potrafią wytrzymać ze sobą zbyt długo. Są swoimi przeciwieństwami, przez co działają sobie na nerwy.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najbardziej niecierpliwe w miłości. Wywierają presję na innych

Pary spod tych znaków zodiaku rozstają się bez słowa

Horoskop partnerski przestrzega przed połączeniami niektórych znaków zodiaku. Wskazuje na to, że nawet jeśli dwoje ludzi początkowo zrobi na sobie dobre wrażenie, po pewnym czasie będą irytować siebie nawzajem. Zdecydują się zerwać kontakt, ale mogą to zrobić w wyjątkowo przykry sposób - nawet się nie żegnając.

Zakochani spod tych znaków zodiaku zrywają znajomość bez wyjaśnienia

Te pary kończą znajomość pod wpływem impulsu:

Wodnik i Rak

Wodnik i Rak bardzo się od siebie różnią. Rakowi w tej relacji będzie brakowało romantyczności, a Wodnikowi intelektualnych dyskusji. Raczej nie stworzą związku, bo nie będą mieli okazji do tego, żeby odkryć w sobie coś wartościowego. Zamiast tego zaczną sobie działać na nerwy. Nie oznacza to jednak, że zostaną wrogami - prawdopodobnie unikną konfliktu i każde z nich odejdzie bez żalu. Kontakt pomiędzy nimi może się urwać zupełnie nagle.

Ryby i Koziorożec

Ryby i Koziorożec żyją w zupełnie innych światach. Jeśli nawet zwrócą na siebie uwagę, co nie jest zbyt prawdopodobne, szybko się rozstaną. Szybko, czyli jeszcze tego samego wieczoru. I nikt nie będzie obiecywał, że później zadzwoni. Wyjątkiem są relacje, w których obie strony spodobają się sobie z wyglądu - te rozpadają się dopiero po kilku randkach, gdy potencjalni kochankowie przestaną na siebie patrzeć przez różowe okulary.

Strzelec i Panna

Dziecinne i niedojrzałe zachowanie Strzelca bywa dla Panny odrobinę męczące. Nie jest im ze sobą po drodze. To raczej relacja wiecznie zmęczonej matki i rozrabiającego dziecka. Strzelec ma wrażenie, że cały czas otrzymuje nakazy i zakazy, więc buntuje się niemal na każdym kroku. W towarzystwie Panny czuje, że nie może cieszyć się życiem tak, jakby tego chciał. Dlatego szybko decyduje się od niej uciec. Może to zrobić bez słowa wyjaśnienia.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku chcą żyć spontanicznie. Nie składają partnerce obietnic na przyszłość

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?