Zamknij

Pary spod tych znaków zodiaku nie mówią sobie prawdy. Postrzegają wierność zupełnie inaczej

23.06.2022 12:08
Zakochani
fot. Shutterstock

Te zodiakalne pary mają całkowicie odmienny stosunek do tego, jak należy postrzegać kwestię lojalności wobec partnera. Oboje mają przed sobą sporo do ukrycia.

Pary spod tych znaków zodiaku nie umieją się nawzajem zrozumieć. Postrzegają miłość w inny sposób, więc nie są w stanie spełnić swoich oczekiwań. Często mają przed sobą tajemnice.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najbardziej niecierpliwe w miłości. Wywierają presję na innych

Pary spod tych znaków zodiaku nie mówią sobie prawdy

Te zodiakalne pary niemal każdego dnia okłamują siebie nawzajem. Nie chcą się przed sobą zwierzać, utrzymują kontakty z innymi osobami i codziennie uświadamiają sobie, że wcale nie mają ochoty dochowywać sobie wierności.

Pary spod tych znaków zodiaku postrzegają wierność zupełnie inaczej

Zakochani spod tych znaków zodiaku mają przed sobą wiele tajemnic:

Bliźnięta i Panna

Partner spod znaku Panny nie ma pojęcia, że Bliźniak prowadzi ożywioną korespondencję z wieloma innymi osobami i chętnie korzysta z aplikacji randkowych. Kiedy jednak to odkrywa, wcale głośno o tym nie mówi. Ukrywa przed Bliźniakiem, że się zorientował, i stopniowo zaczyna się od niego oddalać. Umawia się wtedy na spotkania z potencjalnymi nowymi miłościami.

Rak i Wodnik

W przekonaniu Wodnika flirt to nie zdrada. Rak natomiast jest tak przywiązany do partnera, że nawet nie przychodzi mu do głowy, by nawiązywać kontakty z kimś innym. Nie chce wzbudzać zazdrości w ukochanej osobie. W tajemnicy marzy o ślubie i zupełnie nie zdaje sobie sprawy, że Wodnik często fantazjuje o odzyskaniu wolności. Jeśli dopuści się zdrady i wyjdzie ona na jaw, Rak mści się za to miesiącami.

Koziorożec i Baran

Koziorożec i Baran tak często się kłócą, że już po kilku tygodniach bycia razem postanawiają o niczym sobie nie mówić. Na co dzień brakuje im więc kogoś takiego, komu mogliby się zwierzyć. Chociaż nie zdradzają się nawzajem w fizycznym sensie, często nawiązują kontakty z płcią przeciwną po to, by móc nareszcie szczerze z kimś porozmawiać.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?