Zamknij

Pary spod tych znaków zodiaku izolują się od świata. Chcą spędzać czas tylko we dwoje

25.05.2022 13:55

Te zodiakalne pary czują się najszczęśliwsze wtedy, gdy znajdują się z dala od ludzi. Odrzucają niemal wszystkie zaproszenia.

Zakochani
fot. Shutterstock

Zakochani spod tych znaków zodiaku uciekają od rzeczywistości i kryją się przed zainteresowaniem ze strony otoczenia. Nie chcą dzielić się swoimi intymnymi sprawami.

Zobacz także: Mężowie spod tych znaków zodiaku to zazdrośnicy. Pilnują żony na każdym kroku

Pary spod tych znaków zodiaku izolują się od świata

Te zodiakalne pary tworzą razem własny świat, do którego nie chcą nikogo zapraszać. Mają swój tajemny kod, którym się porozumiewają. Nikt nie byłby w stanie pojąć ich sekretów, więc wolą trzymać się z dala od towarzystwa.

Pary spod tych znaków zodiaku chcą spędzać czas tylko we dwoje

Zakochani spod tych znaków zodiaku unikają wspólnych wyjść:

Waga i Rak

Najlepiej czują się w ciszy, a udana randka to dla nich tulenie się pod kocem. Waga i Rak mają podobną wrażliwość, więc porozumiewają się ze sobą niemal telepatycznie. Uważają, że ich więź jest cennym darem, który warto chronić za wszelką cenę.

Baran i Strzelec

Poznają się najczęściej w imprezowych okolicznościach, ale po krótkim czasie postanawiają się spotykać jedynie sam na sam. Baran i Strzelec lubią łamać przyjęte zasady, a nie chcą się nikomu z tego tłumaczyć. Nawet jeśli wybierają się razem na miasto, starają się zadbać o anonimowość.

Byk i Lew

Prowadzą ze sobą ciekawe, wielogodzinne rozmowy. Nikt jednak nie byłby w stanie pojąć ich treści. Byk i Lew rozumieją się bez słów, więc o pewnych rzeczach nie muszą wspominać głośno. Z perspektywy kogoś z zewnątrz ich znajomość wygląda jednak dość dziwnie. Z tego powodu trzymają ją w sekrecie.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?