Zamknij

Pary spod tych znaków zodiaku często żyją w stanie zimnej wojny. Unikają się całymi dniami

29.09.2022 14:15

Te zodiakalne pary są tak niedobrane, że nie są w stanie zbyt długo wytrzymać w swojej obecności. Muszą od siebie uciekać, by zapobiec kłótni.

Zakochani
fot. Shutterstock

Pary spod tych znaków zodiaku męczą się w swoim towarzystwie. Nie umieją zachowywać się wobec siebie w taki sposób, by nie irytować drugiej strony.

Zobacz także: Pary spod tych znaków zodiaku rozstają się bez słowa. Nie składają sobie żadnych wyjaśnień

Pary spod tych znaków zodiaku często żyją w stanie zimnej wojny

Horoskop partnerski nie jest zbyt łaskawy dla par spod tych znaków zodiaku. Są niedopasowane do tego stopnia, że często się ze sobą kłócą. Nie chcą spędzać ze sobą czasu, bo w swojej obecności źle się czują.

Pary spod tych znaków zodiaku unikają się całymi dniami

Te pary muszą uważać, by nie wywoływać ciągłych awantur:

Skorpion i Lew

Skorpion reaguje na Lwa zawsze w ten sam sposób: chce go kontrolować i nim rządzić. Coś nieustannie prowokuje go do tego, żeby walczyć z nim o władzę. Na dodatek na każdym kroku poucza partnera i tłumaczy mu, jak powinien żyć. Może codziennie wytykać mu wady, a także kwestionować jego zalety. To wywołuje między nimi nieustanne awantury. Po każdej z nich przez długi czas się do siebie nie odzywają.

Wodnik i Baran

Kreatywność Wodnika i jego pęd ku niezależności fascynują Barana. Chce buntować się przeciwko narzucanym regułom tak samo jak jego partner. Jednak w rzeczywistości Wodnik ma chłodny charakter i kieruje się logiką. Ceni sobie ciszę i spokój, a w towarzystwie hałaśliwego Barana jest o to dość trudno. Wzajemna fascynacja szybko zamienia się w zmęczenie. Obie strony zaczynają unikać siebie nawzajem.

Baran i Koziorożec

Baran to bardzo energiczny znak i pod tym względem na pewno spodoba się Koziorożcowi. Razem mogą góry przenosić. Jednak Koziorożec, który jest wewnętrznie poukładany i ceni sobie spokój, może nie wytrzymać z tak wybuchową osobą. Ognisty Baran dobrze sprawdzi się w sypialni, jednak na co dzień będzie irytujący. Szczególnie, że Koziorożec nie znosi, kiedy ktoś narzuca mu własne zdanie. Oboje muszą się powstrzymywać, by nie powiedzieć sobie, co naprawdę myślą.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku chcą żyć spontanicznie. Nie składają partnerce obietnic na przyszłość

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?