Zamknij

Pary spod tych znaków zodiaku ciągle oskarżają się o zdradę. Nie umieją sobie zaufać

20.05.2022 12:10
Zakochani
fot. Shutterstock

Zakochani spod tych znaków zodiaku na każdym kroku podejrzewają się nawzajem o brak wierności. Ich relacja jest toksyczna.

Te zodiakalne pary cały czas obawiają się tego, że ich związek się rozpadnie przez wzgląd na niewierność jednego z partnerów. Nie wierzą w to, że nigdy nie dojdzie do zdrady.

Zobacz także: Mężowie spod tych znaków zodiaku to zazdrośnicy. Pilnują żony na każdym kroku

Pary spod tych znaków zodiaku ciągle oskarżają się o zdradę

Obsesyjna zazdrość o partnera według niektórych może podnosić temperaturę w związku. Jednak najczęściej staje się toksyczna - sprawia, że zakochani zupełnie przestają sobie ufać. Pary spod tych znaków zodiaku często mierzą się z tym problemem.

Pary spod tych znaków zodiaku nie umieją sobie zaufać

Zakochani spod tych znaków zodiaku cały czas mają wobec siebie podejrzenia:

Wodnik i Strzelec

Strzelec lubi żyć na luzie, a Wodnik ceni sobie niezależność. Otwartość i swoboda, które ich zbliżyły, po pewnym czasie stanowią powód wielu awantur. Każde z nich spodziewa się bowiem, że niedługo da o sobie znać prawdziwa natura partnera - a wtedy dojdzie do zdrady.

Rak i Ryby

Rak i Ryby to związek nadwrażliwców. Oboje czują się niepewnie w relacjach uczuciowych i mają skłonność do kwestionowania miłosnych wyznań partnera. Boją się porzucenia, więc cały czas sprawdzają, czy nie mają konkurencji. Mogą fantazjować o tym, że ukochana osoba się z kimś spotyka.

Baran i Lew

W związku Barana i Lwa często dochodzi do scen zazdrości. Oba znaki zodiaku lubią miłosne podboje, więc podejrzewają siebie nawzajem o częste flirty na boku. W rzeczywistości są wobec siebie wierni - po prostu lubią sobie grać na nerwach.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?