Zamknij

Pary spod tych znaków zodiaku chcą spędzać wakacje w zupełnie inny sposób. Awanturują się o urlop

09.05.2022 14:51

Te zodiakalne pary mają różne wizje udanej podróży. Muszą przedyskutować sprawę wiele razy, zanim znajdą kompromis.

Zakochani
fot. Shutterstock

Zakochani spod tych znaków zodiaku nie są w najlepszym nastroju, gdy zaczynają rozmawiać o wakacjach. Długo się ze sobą awanturują, zanim wybiorą jedną z możliwości wyjazdu.

Zobacz także: Znaki zodiaku a odchudzanie. Zobacz, jaki sport i dieta dają najlepsze efekty w twoim przypadku

Pary spod tych znaków zodiaku chcą spędzać wakacje w zupełnie inny sposób

Te zodiakalne pary nie potrafią się ze sobą porozumieć w sprawie tego, w jaki sposób mają razem spędzić urlop. Trudno im znaleźć kompromis, bo pragną zupełnie innych rzeczy. Kiedy już wybierają się razem na wakacje, kłócą się niemal przez cały czas. Każde z nich woli robić coś innego.

Pary spod tych znaków zodiaku awanturują się o urlop

Zakochani spod tych znaków zodiaku nie bawią się dobrze na wspólnym urlopie:

Waga i Strzelec

Waga na wakacjach nieustannie poszukuje piękna. Chce zrobić wspaniałe zdjęcia, które będzie mogła oglądać w chłodne zimowe wieczory. Lubi spokojny relaks w cudownej scenerii i podczas urlopu bardzo się rozleniwia. Strzelec tymczasem obmyśla plan wycieczki, który jest wypełniony po brzegi. Program aktywności podczas wakacji z nim jest tak intensywny, że zwiedzanie można porównać do treningu. Jeśli musi spędzić cały dzień w jednym miejscu, jest wściekły.

Lew i Bliźnięta

Bliźniak na wakacjach lubi pochwalić się tym, że wszystko organizuje sam. Nie korzysta z wygód i odmawia uczestnictwa w zorganizowanych wycieczkach. Lew z kolei przepada za wakacjami, podczas których nie musi się o nic martwić. Często jest jednak tak, że partner nie potrafi zrealizować swojego planu i zmusza w ten sposób Lwa do wzięcia odpowiedzialności za dalszy przebieg wyjazdu. To prowadzi do awantur i jest męczące dla obojga.

Panna i Byk

Zodiakalna Panna w podróży jest niezwykle oszczędna. Nie pozwala sobie na zbyt wiele - cieszy się tym, że znalazła się w innym miejscu, i z ciekawością rozgląda się wokół. Najchętniej wszędzie zabierałaby własny prowiant. Jeśli nie może tego zrobić, chce jadać obiady tam, gdzie zapłaci jak najmniej. Byk, który z natury jest smakoszem i pragnie poznać kuchnię każdego regionu, jest tym przerażony. Jego zdaniem to właśnie wakacje są okazją do tego, by każdego wieczoru organizować sobie małą ucztę. Chce bywać w restauracjach lub gotować z lokalnych składników. Denerwuje go przesadna skromność Panny. 

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!