Zamknij

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku nie mają wyczucia stylu. Ubierają się tragicznie

26.10.2021 11:47
Mężczyzna
fot. Shutterstock

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku nie umieją dobrać ubrań w taki sposób, by dobrze się prezentować. Ich partnerki często muszą się za nich wstydzić.

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku nie należą do najlepiej ubranych. Brakuje im wyczucia estetyki, więc nie umieją dopasować elementów swojego stroju.

Zobacz także: Jak uwodzą znaki zodiaku? Sprawdź, czy mu się podobasz

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku nie mają wyczucia stylu

Przedstawiciele tych znaków zodiaku mają sporą trudność w doborze ubrań. W przeciwieństwie do innych mężczyzn - Byka, Wagi czy Lwa - nie posiadają naturalnego wyczucia, który pozwoliłby im odpowiednio dopasować elementy stroju. Zdarza się więc, że ubierają się tragicznie.

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku źle się ubierają

Panowie spod tych znaków zodiaku nie potrafią się dobrze ubrać:

Bliźnięta

Bliźnięta to znak zodiaku o niezwykle barwnej osobowości, skłonny do błądzenia w świecie abstrakcji i własnych wyobrażeń. Aż trudno uwierzyć, że ktoś o tak szerokich horyzontach myślowych najchętniej przez całe życie nosiłby szary dres. Tak jednak najczęściej jest - dodatkowo nie ma dla Bliźniaka nic gorszego niż zakupy. Jest mu szczerze wszystko jedno, w czym będzie chodził.

Strzelec

Strzelec ma tendencję do kupowania sobie ubrań, które zupełnie do niego nie pasują. Jego stroje wyglądałyby dobrze na kimś innym, ale na nim leżą po prostu źle. Podkreślają wady sylwetki i ukrywają zalety. Często zdarza mu się też wybierać kolory, które się ze sobą gryzą. Jeśli jednak skorzysta z rady dobrego stylisty, do końca życia będzie się stosował do wszystkich jego zaleceń.

Panna

Mężczyzna Panna jest do tego stopnia skoncentrowany na pracy i wszystkich innych sprawach dnia powszedniego, że dobór stroju to ostatnie, czym chciałby się interesować. Twierdzi, że po prostu nie ma na to czasu. Może przez cały dzień chodzić w służbowym garniturze. Kiedy musi dopasować styl do okoliczności, najczęściej ubiera się nieodpowiednio do okazji.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać